ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pasirodys naujas „Tado Blindos“ kūrėjų filmas
tiesa.com

Spalio pabaigoje pradėtas filmuoti naujas Lietuvos kūrėjų filmas - nelietuviškai drąsi romantinė komedija „Valentinas Vienas\", kuri atvirai nagrinės vyrų ir moterų santykius bei bus skirta ne jaunesniems nei 16 metų amžiaus žiūrovams. Šioje juostoje pasirodys įspūdingas skaičius - daugiau nei dešimt - žymių Lietuvos aktorių, tokių kaip V. Šapranauskas, M. Jankavičius, A. Grudytė ir kiti.

Naujojo projekto autoriai Lietuvoje ir užsienyje rekordinio populiarumo sulaukusio filmo „Tadas Blinda. Pradžia” prodiuseris Žilvinas Naujokas ir režisierius Donatas Ulvydas atskleidžia, kad „Valentinas Vienas” premjeros sulauksime daug greičiau nei teko laukti Tado Blindos.

„Valentinas Vienas”, ko gero, rizikingiausias mano vykdytas projektas. Taip, Tado Blindos projektas buvo didžiulis iššūkis, tačiau šį kartą dar didesnis iššūkis mums yra tai, kad naują filmą planuojame sukurti per rekordiškai trumpą laiką ir startuoti kino teatruose jau kitų metų vasario 8-ąją, prieš pat Valentino dieną. Tai simbolinė data, nes būtent apie ją kalbame filme", - pasakoja šio filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas, prisipažinęs, kad „Valentinas Vienas” savo tema ir siužetu skirsis nuo „Tadas Blinda. Pradžia” kaip diena ir naktis. Bet, jo nuomone, drąsus ir platus požiūris lietuviško kino kontekste yra tik privalumas.

„Kalbėsime labai apnuogintai ir tikrai neįprastai drąsiai lietuviško kino kasdienybės kontekste. Atėjo laikas pasakyti atsakymą: epinius, sudėtingus, istorinius ar fantastinius filmus kurti yra labai brangu. Lietuvoje surinkti geriausią komandą įmanoma, bet rasti finansinius sprendimus galima ne dažniau nei kartą per penkerius metus. Linksmas, kamerinis, šventinis filmas yra kaip tik tai, ko mums reikia ir ką mes galime dabar”, - sakė vienas naujojo filmo prodiuserių ir vienas iš keturių režisierių Donatas Ulvydas.

Tik privačių investuotojų bei rėmėjų lėšomis sukurta juosta bus skirta subrendusiai auditorijai. Filme bus kalbama apie tai, kas gyvenime yra svarbiausia - apie vyro ir moters santykius. Naujoji romantinė komedija bus kuriama pagal Kanadoje sukurto filmo scenarijų, kurio teises įsigijo Žilvino Naujoko „Litlbaz” prodiuserinė įmonė.

Pasak Žilvino, idėjų nestokojanti didelė profesionalų komanda nenorėjo delsti dvejus ar ketverius metus ir laukti projekto paramos patvirtinimo iš Kultūros ministerijos, tad buvo nuspręsta imtis filmo nuo nieko nepriklausant.

2012 10 23 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt