šeštadienis, balandžio 10 d.
Pasiruošimas ne virtualiems „Oskarams“ – galvos skausmas nominantams ir griežtos COVID-19 taisyklės
Alfa.lt

Kino meno ir mokslo akademija grumiasi su COVID-19 ribojimais, kai buvo atskleista, kad nominantai atvykstantys iš kitų šalių turės izoliuotis 10 dienų, o amerikiečiai - 5 dienas prieš „Oskarų“ ceremoniją, skelbia Dailymail.

Nors daugelis apdovanojimų ceremonijų vyko virtualiai, „Oskarus“ nuspręsta organizuoti gyvai.

Akademija išdalins aukščiausius apdovanojimus kino industrijoje istorinėje Union stotyje Los Andželo centre, taip pat tradiciniuose Akademijos apdovanojimų namuose Holivudo „Dolby“ teatre.

Kol šou planuojamas ne virtualus, svečiai turės izoliuotis. Visi nominantai, atvykę iš užsienio, izoliacijoje turės praleisti 10 dienų ir atlikti tris koronaviruso testus prieš renginį.

Nominantai iš Los Andželo turės izoliuotis 5 dienas ir atlikti du koronaviruso testus.

„Be Zoom“ politika ių metų Oskarų ceremonijoje bus tikras galvos skausmas daugeliui nominantų gyvenančių už JAV ir besilaikančių griežtų COVID apribojimų.

Bent 9 nominantai, įskaitant filmo „Perspektyvi jauna moteris“ režisierių Emeraldą Fennellą ir žvaigždę Carey Mulligan, gyvena Britanijoje.

Kol renginyje nebus jokios galimybės naudotis „Zoom“ programa, laimėtojai, kurie neatvyks, galės duoti trumpą interviu virtualiai.

Kiti apdovanojimų renginiai pastaruoju metu pakeitė gyvus susitikimus ir vyko scenoje su prieš tai įrašytais pasirodymais arba virtualiais šou.

Televizijos auditorija smuko - apdovanojimus Golden Globes ir Grammys žiūrėjo mažiausiai žmonių per pastaruosius dešimtmečius.

2021 03 31 07:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt