pirmadienis, spalio 25 d.
Pasiskiepijusį D. Zvonkų užpuolė „antivakseriai“: prognozuoja mirtį
Alfa.lt

Dainininkas, dainų autorius Deivydas Zvonkus ketvirtadienį paskelbė nuotrauką iš „Litexpo“ įrengto vakcinacijos centro. Žinomas vyras pasiskiepijo antrąja vakcina ir sulaukė „antivakserių“ dėmesio.

Asmenuke iš vakcinacijos centro D. Zvonkus pasidalijo feisbuke. „Turėjau gavęs čipą – atėjo laikas ir deilui. 

Iškart prašviesėjo akyse! Susiveiksiu magnio su margancovke ir atvarysiu į nesankcionuotą mitingą rugsėjo 10.

Po jo trečio skiepo nebeprireiks“, – šmaikščiai rašė D. Zvonkus.

Komentarų skiltyje žinomą vyrą užpuolė „antivakseriai“ – dainininkui prognozavo net mirtį.

„Niekuo čia nenustebinot, jau yra kas antra pasiskiepiję jau ir senokai. Bet būtinai parašykit, kai susileisit septintą. Nuotrauka nebebus būtina“, „Reklamos stoka...“, „Mes ne prieš skiepus, mes prieš netinkamus, blogus skiepus. Kiek mirčių po antro skiepo. Kada suvoksit?“ – komentavo interneto vartotojai.

Neseniai D. Zvonkus pasišaipė iš raginančių vakcinuotis – „Facebook“ sukūrė rėmelį „Aš užsidėjau rėmelį“. Žinomas vyras taip sureagavo į pastaruoju metu paplitusią madą ant savo profilio nuotraukos dėtis rėmelius su užrašais „I'm vaccinated“, „I trust science“ ir pan. , kurie skatina vakcinaciją nuo COVID-19.

Nuotraukos komentarų skiltyje sekėjai gyrė atlikėją už originalumą. „Šis rėmelis – laiku ir vietoje... Jūs esate nerealus“, „Kaip visada, Deivydas moka atrasti kompromisą“, – komentavo internautai. Kartu dalis „antivakserių“ suskubo irgi puoštis D. Zvokaus rėmeliais „Aš užsidėjau rėmelį“. 

...

2021 08 19 17:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt