antradienis, rugsėjo 27 d.
Paskelbta oficiali aktorės A. Heche mirties priežastis
Alfa.lt
Scanpix
Anne Heche

Anne Heche mirties priežastimi buvo pripažintas nelaimingas atsitikimas, skelbia Nypost.

Pasak Los Andželo apygardos medicinos eksperto-koronerio, 53 metų aktorė mirė įkvėpusi dūmų ir termiškai susižalojusi.

„Krūtinkaulio lūžis dėl traumos“, avarijos aukai krūtine atsitrenkus į vairą, buvo dar viena „reikšminga būklė“, kai ji rugpjūčio 5 d. automobiliu atsitrenkė į namą Los Andžele.

Nugriauto namo vaizdo įraše matyti, kaip ugniagesiai gelbėtojai dirba griuvėsiuose Mar Vista namo korpuse, kai avarija sukėlė didžiulį gaisrą, kurį įveikti beveik 60 ugniagesių prireikė daugiau nei valandos.

„Buvau įsitikinęs, kad ji sudegė ir dingo, – „The Post“ šeštadienį sakė Davidas Manpearlas, kuris gyvena netoliese ir buvo pirmasis įvykio vietoje buvęs žmogus. – Negalėjau įsivaizduoti, kad kas nors tai išgyventų.“

A. Heche mirė rugpjūčio 12 d., o jos šeima sekmadienį atjungė gyvybę palaikančius aparatus. Jos atstovas paaiškino, kad jos „smegenys yra mirusios“, o tai pagal Kalifornijos įstatymus gali būti apibrėžta kaip mirtis.

A. Heche, kuri, remiantis ankstesniais pranešimais, tariamai buvo apsvaigusi nuo kokaino ir galbūt fentanilio, vairavo savo automobilį „Mini Cooper“, kai ji įsirėžė į daugiabučių komplekso garažą.

Aktorė, NBC dramos „Drąsieji“ žvaigždė, per avariją patyrusi siaubingų nudegimų, taip ir neatgavo sąmonės. Pasak jos atstovo, jai buvo skirta gyvybę palaikanti priemonė, kad būtų išsaugoti jos organai donorystei.

Po A. Heche mirties Los Andželo policijos departamentas nusprendė netęsti nelaimės tyrimo.

„Šiandien daugiau nebus imtasi šios bylos tyrimo, – šeštadienį pranešė departamentas. – Bet kokia informacija ar įrašai, kurių buvo paprašyta iki tokio įvykių posūkio, vis tiek bus renkami, jie bus pateikti formalumų tvarka ir įtraukiami į bendrą bylą.“

2022 08 18 16:16
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt