antradienis, rugsėjo 22 d.
Paskelbti MTV apdovanojimai - įspūdingas šou (video)
tiesa.com

JAV reperis Kendrickas Lamaras be abejonės tapo 2017 metų MTV videomuzikos apdovanojimų (VMA) ceremonijos karalius: emocingų pasirodymų, politinių momentų kupiną vakarą jis susišlavė šešias statulėles.

K.Lamaro „HUMBLE.“, išreiškianti jo ironišką požiūrį į šlovę ir sėkmę, sekmadienį Inglvudo Kalifornijoje arenoje „The Forum“ buvo paskelbta MTV „Metų klipu“ ir geriausiu hiphopo klipu, be to, pelnė apdovanojimus už režisūrą, kinematografiją, dailininko darbą ir vaizdo efektus.

K.Lamaras, vienas iš didžiausią pripažinimą pelniusių savo kartos reperių, įspūdingai, su nindzėmis ir ugnimi, atliko „HUMBLE.“ ir „DNA“.

Tačiau įsimintiniausią ir labiausiai jaudinamą vakaro numerį atliko kitas reperis.

Savižudybių prevencija

Logicas atliko įkvepiančią savo dainą „1-800-273-8255“, kurios pavadinimas yra Nacionalinės savižudybių prevencijos pagalbos linijos telefono numeris. Ant scenos prie jo prisidėjo anksčiau nusižudyti bandę žmonės, taip pat dainininkai Alessia Cara, laimėjusi geriausio šokių klipo apdovanojimą, ir Khalidas, pripažintas geriausiu nauju atlikėju.

Logico dainoje yra žodžiai „Nenoriu būti gyvas, tiesiog noriu šiandien mirti“ ir „Noriu, kad būtum gyvas, tu šiandien nemirsi“.

Numerį pristatė Kesha, kuri taip pat ištarė padrąsinančius žodžius: „Kol nepasiduodi dėl savęs, pro tamsą prasiskverbs šviesa.“

Pink atsiimdama Michaelo Jacksono videomuzikos avangardo apdovanojimą, kalbėjo taip pat emocingai. Ji papasakojo istoriją apie savo dukrą, kuri sėdėjo auditorijoje su savo tėčiu, dainininkės vyru Carey Hartu. Pasak Pink, duktė neseniai jai pasakė: „Esu bjauriausia mergaitė, kokią tik pažįstu ... Atrodau kaip berniukas ilgais plaukais.“

Pink sakė tuomet parodžiusi dukrai tokių atlikėjų kaip M.Jacksonas, Davidas Bowie, Janis Joplin, George'as Michaelas, Eltonas Johnas ir Freddie Mercury nuotraukų.

„Tu graži ir aš tave myliu“, – savo dukrai pasakiusi Pink.

 

Aktorius, „Oskaro“ laureatas Jaredas Leto, kuris taip pat yra roko grupės „30 Seconds to Mars“ lyderis, prisiminė liepos mėnesį pasikorusį „Linkin Park“ Chesterį Benningtoną. J.Leto taip pat paminėjo gegužę pasikorusį dainininką Chrisą Cornellą.

„Galvoju apie jo grupę, kuri tikrai buvo jo broliai, ir prisimenu jo balsą, – apie Ch.Benningtoną sakė J.Leto. – Tas balsas gyvens amžinai.“

„Paklausykit manęs dabar, jūs ne vieni. Visada yra kelias į priekį. Ieškokit. Pasidalykit savo mintimis. Nepasiduokit“, – pridūrė J.Leto.

Kova su neapykanta

Ceremonijos metu buvo ir politinių momentų, susijusių su rugpjūčio 12-osios mitingu Šarlotsvilyje, kurio metu naciai ir baltieji nacionalistai protestavo prieš miesto planą pašalinti Konfederacijos generolo Roberto E.Lee paminklą ir susirėmė su atsakomojo protesto dalyviais. Automobiliui įsirėžus į minią žuvo 32 metų Heather Heyer.

Generolo R.E.Lee palikuonis, pastorius Robertas Wrightas Lee IV auditorijai pasakė: „Mano, kaip pastoriaus, pareiga kalbėti prieš rasizmą, Amerikos prigimtinę nuodėmę.“

Tuomet ant scenos užlipo H.Heyer motina, kuri pasakė: „Vos prieš 15 dienų mano duktė Heather buvo nužudyta, kai protestavo prieš rasizmą. Ilgiuosi jos, bet žinau, kad šįvakar ji yra čia.“

Tada buvo paskelbta, kad įkuriamas H.Heyer vardo fondas, kuris skirs stipendijas ir „padės didesniam žmonių būriui prisidėti prie Heather kovos su neapykanta“.

Paris Jackson taip pat kalbėjo prieš neapykantą.

„Privalome parodyti šiems nacių, baltųjų viršenybės šalininkų pašlemėkams Šarlotsvilyje ir visoje šalyje, kad kaip laisvės šūkį skelbianti šalis mes demonstruojame nulinę toleranciją jų smurtui ir jų neapykantai, ir jų diskriminacijai. Privalome priešintis“, – prieš įteikdama vieną apdovanojimą sakė vyriausioji M.Jacksono dukra.

Gyvatės ir zombiai

K.Lamaro pasirodymu prasidėjo tris valandas trukęs šou, kurį nelabai įdomiai vedė Katy Perry.

Tada įvyko Taylor Swift vaizdo klipo „Look What You Made Me Do“ premjera. Vienoje klipo scenoje dainininkė pasirodo apsirengusi zombiu, kitoje – apsupta šliaužiojančių gyvačių. Dainos, kuri, kaip kalbama, yra įžeidimas Kanye Westui, klipe T.Swift taip pat pasirodo deimantų vonioje, su katės kauke ir į avariją patenkančiame automobilyje su „Grammy“ statulėle rankose.

Klipas baigiasi tuzinu dainininkės atvaizdų su jos praeityje vilkėtais įsimintinais apdarais. Scena atspindi tai, kaip, dainininkės nuomone, bėgant metams ją vaizdavo žiniasklaida.

T.Swift ir Zaynas, kuris šou nedalyvavo, pelnė apdovanojimą už geriausią bendradarbiavimą – „I Don't Wanna Live Forever“. Apdovanojimą atsiėmė Jackas Antonoffas ir Samas Dew, kurie drauge su T.Swift parašė šią dainą.

Painiava dėl „Despacito“

Edas Sheeranas atliko savo hitą „Shape of You“, o vėliau prie jo prisidėjo Lilas Uzi Vertas. E.Sheeranas pelnė naują metų atlikėjo apdovanojimą, kuris buvo įsteigtas MTV eliminavus su lytimi susietas kategorijas, tokias kaip „geriausias atlikėjo klipas“ ir „geriausias atlikėjos klipas“.

Grupė „Fifth Harmony“, kuri pernai neteko vienos narės ir praėjusią savaitę kaip ketvertukas išleido savo pirmą albumą, už „Down“ pelnė geriausio popmuzikos klipo apdovanojimą. Grupės narės Ally Brooke ir Dinah Jane ašarojo, kai drauge su Normani Kordei ir Lauren Jauregui atsiėmė apdovanojimą.

„Tiesą sakant, tai taip nerealu. Ačiū Dievui, ačiū mūsų šeimoms“, – pasakė D.Jane.

Lorde, kuri serga gripu, visą „Homemade Dynamite“ šoko, o ne dainavo. Ji vilkėjo tarsi iš folijos pasiūtą suknelę, priderintą prie kelnių, ir avėjo sportbačius.

K.Lamaro metų klipu pripažintas „HUMBLE.“, kuriame atlikėjas vaidina įvairius personažus – pradedant popiežiumi ir baigiant Jėzumi per Paskutiniąją vakarienę, šioje kategorijoje įveikė Bruno Marso, DJ Khaledo, „The Weeknd“ ir A.Caros klipus.

„Despacito“, kuris nebuvo nominuotas metų klipo kategorijoje, pralaimėjo dėl vienintelio apdovanojimo, į kurį pretendavo, – „vasaros dainos“. Ši statulėlė atiteko Lilo Uzi Verto hitui „XO Tour Life“.

Luiso Fonsi ir Daddy Yankee tarptautinis hitas „Despacito“ yra žiūrimiausias klipas „YouTube“ ir šiuo metu užima pirmą vietą „Billboard“ sąraše „Hot 100“. MTV sakė, kad įrašų kompanija „Universal Music Latin Entertainment“ nepateikė šio klipo, o kompanija savo ruožtu tvirtino, kad nebuvo paprašyta jo atsiųsti.

Ceremonijos metu numerius taip pat atliko Miley Cyrus, Shawnas Mendesas ir „30 Seconds to Mars“. Televizijos tiltu iš Las Vegaso padainavo Rodas Stewartas, DNCE ir Demi Lovato.

2017 08 28 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt