ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Paskelbtos pačios nesveikiausios vietos gyventi Jungtinėje Karalystėje
tiesa.com
Google Maps
Didysis Toringtonas

Naujausi tyrimai atskleidė, kad jei norite būti sveiki, Soho rajone gyventi nederėtų. Šis Londono gyvenamasis rajonas garsus dėl savo naktinio gyvenimo, tačiau jame taip pat netrūksta barų, restoranų ir greito maisto užkandinių. Soho gyventojai skundžiasi nepakankama žalių zonų ir parkų gausa, be to, čia oras yra labai užterštas, rašo Metro.co.uk.

Labiausiai sveikam gyvenimo būdui palaikyti netinkamos gyvenamosios zonos turi itin daug lošimo namų ir maisto užeigų, kuriose pagrindinis patiekalas – aliejuje keptos bulvytės bei kiti gruzdinti patiekalai.

Liverpulio universiteto mokslo darbuotojai nustatė, kurios gyvenvietės, gyvenamieji rajonai visoje Jungtinėje Karalystėje yra sveikiausi, o kurie – ne. Rezultatai buvo sudarinėjami remiantis įvairiais gyvenimo būdo, paslaugų ir aplinkos rodikliais, tokiais kaip greito maisto užkandinių kiekis, vietos, kuriose galima įsigyti alkoholinių gėrimų, parkai, laisvalaikio zonos, sveikatos paslaugas teikiančios įstaigos.

Paaiškėjo, kad geriausia vieta sveikam gyvenimo būdui puoselėti – šiaurės Devone esantis Didysis Toringtonas. Nedideliame miestelyje aplinkos ir oro taršos rodikliai labai maži, čia gausu žalumos, parkų, sveikatos priežiūros įstaigos pasiekiamos nesunkiai ir greitai, taip pat mažai nesveiko maisto užkandinių.

Top 10 sveikiausių vietų gyventi Jungtinėje Karalystėje:

1. Great Torington, Devon

2. Lochwinnoch, Renfrewshire

3. Fauldhouse, West Lothian

4. Foxbar, Renfrewshire

5. Marnoch, North Lanarkshire

6. Ryton, Gateshead

7. Ballingry, Fife

8. Coupar Angus, Perth and Kinross

9. Kinghorn, Fife

10. Kilsyth Bogside, North Lanarkshire

Atliekant tyrimą universiteto darbuotojai bendradarbiavo su Vartotojų duomenų tyrimo centru ir Anglijos visuomenės sveikatos organizacijomis, Aplinkos agentūra, bendrosios praktikos gydytojais, sveikatos centrais, greito maisto užeigomis.

Top 10 nesveikiausių vietų gyventi Jungtinėje Karalystėje:

1. Soho, Westminster

2. North Killingholme

3. Shotley Gate, Suffolk

4. St. Giles, Camden

5. Bank, City of London

6. Spitalfields, Tower Hamlets

7. Farringdon, Islington

8. Ottringham, East Riding

9. Finsbury, Islington

10. Barbican, City of London

2019 07 01 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt