šeštadienis, gruodžio 5 d.
Paskelbtos vietos kur slėptis nuo branduolinės atakos
tiesa.com

Nekilnojamo turto agentai pasinaudojo Šiaurės Korėjos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) nesutarimu siekdami parduoti daugiau namų, kaip įvardijama ,,saugiose nuo atakos“ zonose.

Augant įtampai tarp dviejų agresorių, visas pasaulis laukia sulaikęs kvėpavimą, kas bus toliau. Ar prasidės branduolinis karas tarp JAV ir Šiaurės Korėjos ar ne?

Jeigu visgi atsitiktų taip, kad branduolinis ginklas būtų panaudotas, radioaktyvios medžiagos galėtų pasklisti plačiai, o pavojingos dulkės būtų išnešiotos po visą pasaulį.

Jungtinės Karalystės (JK) nekilnojamojo turto agentūros paskelbė sąrašą vietų, kur būtų saugiausia gyventi, kad žmonės kuo mažiau nukentėtų nuo pavojingos radiacijos.

Agentai sukūrė žemėlapį, kuriame apskritimais pažymėtos vietos, kur saugiausia įsigyti butus ar namus.

Anot šios žemėlapio, Skegness, Weymouth ir Margate miestai būtų saugiausi gyventi.

Vidutinė namų kaina Margate yra 216,134 tūkst. svarų sterlingų, o Clacton-on-Sea nekilnojamojo turto kainos prasideda nuo 209,645 tūkst. svarų sterlingų.

Teigiama, kad branduolinė ataka Londone sunaikintų daugumą priemiesčio rajonų, įskaitant Surrey ir Essex, taip pat tokius miestus kaip Reading ir Romford.

Vieninteliai miestai Londone, kurie turėtų būti saugūs nuo branduolinės atakos - Kentas ir Essexas.

Tokiomis spekuliacijomis dėl galimo branduolinio karo išgąsdinti žmonės dalinasi įvairiomis žiniomis, kaip apsisaugoti save bei savo artimuosius. Internete pasklido informacinis video, ką daryti ir ko nedaryti, įvykus atakai.

Keli iš naudingiausių patarimų: tuoj pat eiti nusiprausti po dušu, tačiau negalima naudoti plaukų kondicionieriaus ir kitų prausiklių, kurie gali radioaktyvias dulkes paskleisti po odą.

[7890]

2017 08 11 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt