penktadienis, rugsėjo 25 d.
Penkis savo mažamečius vaikus nužudžiusiam Timothy Jones skirta mirties bausmė
tiesa.com
facebook nuotrauka

Timothy Jones Pietų Karolinos valstijoje nužudė vieną savo vaikų bausmės metu ir tada pasmaugė likusius keturis. Nors iš pradžių atrodė, kad vyras nuo mirties bausmės išsisuks, vis dėl to tyrėjams pavyko pasiekti, kad jam būtų skirta mirties bausmė. 

Jis pripažintas kaltu dėl penkių vaikų nužudymų. Vaikų kūnus Timothy sukrovė į šiukšlių maišus ir užkasė.     

Vyras prisipažino nužudęs vaikus namuose, o po to važiavęs su jų kūnais per kelias valstijas iki pat Alabamos, kur vaikų palaikus užkasė.     

37-erių metų amžiaus informacinių technologijų inžinierius po išsiskyrimo su žmona laimėjo kovą dėl vaikų globos.  

Jis teigė esąs nepakaltinamas ir jo veiksmai buvo įtakoti beprotybės.    

Vaikų mama Amber Kyzer vyrą teisme bandė ginti ir maldavo neleisti vaikų tėvui paskirti mirties bausmės.   

Žiuri vis dėl to nusprendė, kad vyras yra kaltas dėl penkių mažamečių žmogžudysčių ir pasiekė, kad vyrui būtų skirta mirties bausmė.     

Jones buvo sulaikytas eismo saugos pareigūnų Misisipėje ir nuvedė juos prie vaikų kūnų. Jie buvo suvynioti į šiukšlių maišus.     

Duodamas parodymus penkių vaikų tėvas teigė, kad  šešerių metų amžiaus Nahtahnas mirė netyčia, kai T. Jones jam liepė daryti fizinius pratimus kaip bausmę už sulaužytas rozetes.   

Vyras vaiką vertė sportuoti tol, kol šis nuo išsekimo prarado sąmonę, sukniubo ir mirė.    

Po Nahtahno mirties T. Jones pasmaugė likusius keturis savo vaikus: aštuonerių Merah, septynerių Elias, dvejų Gabriel bei vienerių Abigail Elaine. Merah paskutiniai žodžiai buvo „aš tave myliu”.    

T. Jones advokatai teigė, esą šis užaugo agresijos kupinuose namuose, kur jį prižiūrėjo šizofrenija serganti motina, o vėliau patyrė kaukolės bei smegenų sužalojimus.     

Teismo psichiatro teigimu tėvas priėmė sprendimą, motyvuodamas, kad vaikams bus geriau, jei jie visi bus kartu, kai jį išsiųs į kalėjimą.    

Jo advokatas teigė, kad tėvas nuoširdžiai tikėjo, kad vaikams bus geriau danguje ir todėl vyras negali būti kaltas, nes žmogžudystė - kai žudai ką iš neapykantos, o žudymas iš meilės yra beprotystė.     

Tyrėjai šį argumentą atmetė, sakydami, kad Jones savo vaikus išnaudojo reguliariai, o Nahtahną nužudė iš įsiūčio.   

Vėliau pareigūnai vyro mašinoje rado raštelį, kur vyras buvo užsirašęs būdus atsikratyti kūnais. Ten buvo frazės „išlydyti kūnus” bei „sutrinti kaulus į dulkes arba smulkiai supjaustyti”.   

Kai teismui buvo pateikti visi įrodymai, tyrėjas Rick Hubbard atmetė T. Jones advokatų argumentus, esą vyro realybės suvokimas yra stipriai iškreiptas ir paskelbė: „Šis vyras - ne šizofrenikas. Šis vyras žino, kas yra blogai, o kas - gerai. Jis pasirinko blogai. Kai buvo rasti kūnai, jis vis dar kalbėjo apie savo įsiūtį”.    

2019 06 15 07:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt