antradienis, birželio 15 d.
Penktąsias vestuvių metines švenčianti Liepa vyrui paruošė netikėtą dovaną
Alfa.lt

Dainininkė Liepa Norkevičienė šeštadienį švenčia savo penktąsias vestuvių metines. Pasak garsios dainininkės, tai ypatinga šventė, tad ir sutuoktinį ji nusprendė nustebinti netikėtu būdu. Atlikėja į pagalbą pasitelkė vieną garsiausių muzikantų ir prodiuserių – Stanislavą Stavickį – Stano.

“Man šeima yra didžiausia vertybė, už ją nėra nieko brangesnio. Šie pastarieji penki metai - patys gražiausi mano gyvenimo metai. Vis dar su didžiausiomis emocijomis prisimenu tą akimirką, kai žengiau prie altoriaus. Jau rytoj bus penki metai, kai esame santuokoje, būtinai paminėsime šią dieną ir savo vyrui jau esu paruošusi netikėtą dovaną, kuri, labai tikiuosi, jam patiks”, - apie būsimą šventę pasakoja dainininkė.

Pasak L. Norkevičienės, ji norėjo, kad sutuoktiniui dovana būtų išties išskirtinė, tad pasitelkusi į pagalbą dainininką Stano sukūrė dainą apie pačius gražiausius jausmus: “Mes abu su Stano esame labai jausmingi. Jis tikras profesionalas, kuris gali sudėti gražiausius jausmus į muziką. Sukūrėme dainą apie meilę, kurią gali įvertinti ir mūsų klausytojai.”

Paklausta ar sutuoktinis nepavyduliauja scenos partnerio Stano, L. Norkevičienė sako, kad santykiuose svarbiausia pasitikėjimas vienas kitu, tad perdėtų pavydo scenų poroje tikrai nebūna ir pasidalino dainos kūrybos užkulisiais.

“Šią vasarą mes su Stano ypatingai daug laiko stengiamės skirti savo šeimoms. Dažniausiai vasara lekiame, skubame, daug koncertuojame, vieni renginiai veja kitus ir staiga apsižvalgai, o vasaros nebeliko, su šeima laiko taip pat. Nusprendėme šią vasarą padaryti išskirtine. Ir panašu, kad mums puikiai sekasi. Stano su šeima keliauja po Lietuvą, daug atostogauja, aš taip stengiuosi, kuo daugiau laiko skirti artimiesies. Tačiau tai nesutrukdė mums kartu įrašyti naujosios dainos “Mudu”, kurią atiduodame savo gerbėjų ir klausytojų teismui ir labai tikimės, kad ji palies kiekvieno širdis”, - šypsosi L. Norkevičienė.

Liepa Norkevičienė sako, kad neįsivaizduoja su kokiu kitų žinomu dainininku ši daina duete skambėtų taip gerai ir negaili gražių žodžių muzikos kūrėjui Stano: “Ši daina nėra pirmas mūsų bendras kūrinys, su Stano jaučiuosi ypatingai gerai. Mūsų biolaukai labai gerai sueina. Kai kūriame dainas atrodo taip gerai papildome vienas kitą. Vos vienas pradeda sakinį, visiškai nepastebimai kitas jau jį pabaigia. Studijoje visuomet tvyro tik pačios geriausios emocijos. Kai tik randu laisvą minutę visuomet lekiu pas Stano, darbas su juo – tikras malonumas.”

Judviejų daina:

2020 07 24 16:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt