antradienis, gegužės 26 d.
Per Kalėdas mirė dainininko G. Michaelo sesuo
tiesa.com
Facebook

Praėjus lygiai trejiems metams po dainininko George'o Michaelo mirties, per Kalėdas mirė jo sesuo Melanie Panayiotou. Moteriai buvo 55-eri, praneša Mirror.co.uk.

Kirpėja dirbusią M. Panayioutou gruodžio 25-ąją namuose rado jos sesuo Yioda. Šiurpą kelia sutapimas, kad tą pačią dieną prieš trejus metus užgeso ir hito „Last Christmas“ atlikėjo gyvybė.

Užsienio žiniasklaidai Londono policija patikino, kad moters mirtis buvo staigi, tačiau nėra traktuojama kaip įtartina.

„Londono greitosios medicinos pagalbos tarnyba iškvietė policiją maždaug 19 val. 35 min. trečiadienį, gruodžio 25-ąją. Buvo pranešta apie netikėtą į šeštą dešimtį įžengusios moters mirtį. Šios mirties policija nelaiko įtartina. Koroneriui bus pateikta ataskaita apie mirties aplinkybes".

Žinią apie M. Panayioutou mirtį patvirtinęs advokatas Johnas Reidas prašė gerbti gedinčios šeimos privatumą. M. Panayoutou palaikė artimą ryšį su savo broliu George'u. Moteris kartu su šlove besimėgavusiu atlikėju keliaudavo į koncertinius turus.

Primename, kad G. Michaelas mirė 2016 metais. Atlikėjas pirmosios Kalėdų dienos vakarą buvo rastas savo namuose Oksfordšyre, Didžiojoje Britanijoje. Policija nerado nieko įtartino, tačiau tyrimas dar atliekamas. Kadangi G. Michaelas tuo metu nesirgo, spėjama, kad lemtingąją naktį jam sustojo širdis.

G. Michaelas per keturis dešimtmečius pardavė daugiau nei 100 milijonų albumų kopijų. Jis taip pat planavo išleisti naują albumą kartu su prodiuseriu ir atlikėju Naughty Boy.

2019 12 28 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt