pirmadienis, liepos 6 d.
Peterborough’ą apgaubė rūkomų kanapių dvokas
tiesa.com

Šiomis dienomis Rytų Anglijoje esančiame Peterborough’o mieste ir jo apylinkėse jaučiamas itin stiprus rūkomų kanapių kvapas, tiriama, kur yra jo šaltinis.

Stiprų kvapą miesto ir aplinkinių miestelių gyventojai jaučia jau kelios dienos paeiliui, sunerimę žmonės tiesiog užvertė skundais vietos specialiąsias tarnybas, valdininkus, žiniasklaidą.

Kaip teigiama skunduose, nežinia iš kur sklinda stiprus degančių kanapių kvapas, sukeliantis didžiulį diskomfortą ar net galvos skausmą.

Sulaukta nusiskundimų iš gana plačios teritorijos – ne tik iš Peterborough’o, bet ir Chatteris, Wisbech’o, Bury, Fenland’o.

Galimai jau išsiaiškinta, tačiau oficialiai dar nepatvirtinta šio dvoko priežastis – tai gamybos procedūros, atliekamos kompanijai „British Sugar“ priklausančiame cukraus fabrike Wissington’e, esančiame greta King’s Lynn’o miesto.

Naudojant šios gamyklos įrangą šiemet čia pradėtas gaminti medicininis preparatas, skirtas gydyti retos formos epilepsija sergantiems vaikams. Į šio medikamento sudėtį įeina ir kanapės, priskiriamos prie paplitusios narkotinės medžiagos.

Spėjama, kad jas apdorojant fabrike, regione vyraujantis Rytų krypties vėjas kvapą atneša iki artimiausių gyvenviečių.

„Žinome apie gyventojų nusiskundimus pastarosiomis dienomis, aiškinamės ar tai susiję su mūsų gamykloje vykstančiais procesais. Žinau, kad ši medžiaga gamyboje paskutinį kartą naudota birželio 23-iąją“, – portalui peterboroughtoday.co.uk sakė „British Sugar“ atstovas spaudai.

Policija į šį tyrimą neįtraukta – pareigūnai tikina, kad tai ne jų darbas.

[7411]

Populiariausiose kavinėse JK – ledas užkrėstas fekalijų bakterijomis

2017 06 29 15:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt