šeštadienis, liepos 4 d.
„Pikaso“ ir V. Perminaitė dovanojo širdį emigrantams
tiesa.com

Grupė „Pikaso“ ir buvusi grupės „Mango“ narė, pradėjusi savo solinę karjerą – Viktorija Perminaitė, vasario 12 – 14 dienomis šv. Valentino dienai skirto koncertinio turo Airijoje ir D. Britanijoje metu surengė tris pasirodymus tautiečiams Peterborough, Londone ir Dubline.

„Esame labai patenkinti šiais koncertais, kurie tapo puikia įžanga atlikėjų turui po Lietuvą „Legendos sugrįžta“, į kurį jau šį savaitgalį jie leisis kartu su lietuviškos popscenos legenda – grupe „Junior“. Įtemptas koncertų grafikas buvo gera treniruotė atlikėjams – per kelias dienas aplankėme tris miestus, pakeliavome ir linksmai nusiteikę grįžome į Lietuvą tęsti pasirodymų“, - sako prodiuseris Mindaugas Bendžius.
 
V. Perminaitė su soline programa į užsienį vyko pirmą kartą. „Labai maloniai nustebino, kad svetur gyvenantys lietuviai žino ir mėgsta ne tik „Mango“, bet ir mano solines dainas. Vos suskambus pirmiems dainos akordams atpažindavo dainą ir dainavo kartu su manimi“, - džiaugėsi atlikėja. Pasak jos, nors turas išties buvo nelengvas – daug jėgų atėmė kelionės ir trūko poilsio – visa tai atpirko žiūrovų emocijos ir puiki nuotaika. Be to, V. Perminaitė Londone aplankė senus draugus ir pasivaikščiojo po pavasarėjantį miestą. Grupės  „Pikaso“ vyrukai Londone koncertavo jau trečią, o Peterborough ir Dubline pirmą kartą. Populiari trijulė koncertų metu lietuviškos muzikos gerbėjams atliko grupės hitus, kurie susilaukė gausybės ovacijų ir kai kuriuos kūrinius atliko dar kartą.
 
„Visi koncertai praėjo kuo puikiausiai, o sunkmetis daugybei žmonių nesutrukdė ateiti pasiklausyti savo mėgstamų atlikėjų. Gausus būrys žiūrovų patvirtino faktą, kad svetur gyvenantys tautiečiai yra pasiilgę lietuviškos muzikos ir jiems reikia tokių renginių, todėl ketiname ir ateityje organizuoti populiarių lietuviškų grupių koncertus “, - džiaugiasi lietuvaičių turą organizavusios tarptautinės koncertų agentūros „Events For You” projektų vadovė Austėja Paulauskaitė.
 

2010 02 17 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt