pirmadienis, sausio 25 d.
Piratinės televizijos mėgėjai sulauks įdomių laiškų
tiesa.com

Šią savaitę pirmieji nelegaliai įvairias televizijos programas žiūrintys Jungtinės Karalystės gyventojai sulaukė laiškų, kurių turinys gali išgąsdinti.

Ne paslaptis, kad dalis JK gyventojų žiūri TV programas iš viso pasaulio už tai nemokėdami nustatytų mokesčių: tereikia interneto ryšio ar specialios įrangos – dažniausiai specialios TV dėžutės – ir galima matyti kanalus, kurie įprastai prieinami tik susimokėjus.

O galvojantys, kad apie tai niekas nežino, arba kad tai yra leidžiama, gali sulaukti šią versiją paneigiančių laiškų.

Interneto paslaugos teikėjai praneš, kad gavėjas galimai dalijasi autorinėmis teisėmis apsaugotu televizijos turiniu arba tai daro kažkas kitas, pasinaudojęs jam teikiamu internetu. Taip pat primenama, kaip vietoj piratinės televizijos ją galima žiūrėti legaliai.

Nuo sausio 17 dienos tokius laiškus jau siunčia „Virgin Media“, „TalkTalk“, „Sky“, BT ir kitos kompanijos.

Kol kas interneto tiekėjai jokių sankcijų netaikys, tačiau neaišku, ar identifikuotas nelegalios televizijos žiūrovas nesusidurs su teisinėmis problemomis ateityje.

Tuo tarpu gegužę turėtų prasidėti teismo procesas, kuriame bus nagrinėjama piratinės televizijos sklaidos byla – pirmasis tuo JK apkaltintas asmuo yra Brianas Thompsonas. Jis teisėsaugininkų dėmesį patraukė pardavinėdamas specialias dėžutes, leidžiančias nelegaliai žiūrėti televiziją.

Jeigu jis bus pripažintas kaltu, šalyje pirmoji tokio pobūdžio byla leis pradėti baudžiamąjį persekiojimą ir prieš kitus piratinės TV mėgėjus.

[5877]

Tėvai įspėja: vaikai neužmiršo pavojingo žaidimo

2017 01 19 14:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt