trečiadienis, spalio 5 d.
Pirmagimės besilaukianti laidų vedėja D. Belickaitė neketina palikti eterio: kiek kūnas leis, tiek ir dirbsiu
Alfa.lt
Instagram
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus

Pirmagimės besilaukianti 2TV laidų vedėja Dalia Belickaitė teigia, kad jaučiasi labai laiminga, jog gyvenime ją lydi sėkmė. Nors įprasta, kad besilaukiančios moterys skuba išeiti į motinystės atostogas, 2TV laidų vedėja to nesiruošia daryti.

„Man atrodo, mano gyvenimo būdui nėra tokio dalyko kaip dekretas ar atostogos. Žinoma, žiūrėsiu, kaip leis sveikata, tikrai neeikvosiu savo energijos darbams, kurie man neteiks malonumo. Darbas televizijos aikštelėje man yra malonumas, o ne varginantis darbas. Kiek kūnas leis, tiek ir dirbsiu“, – apie savo planus artėjantį naująjį 2TV sezoną pasakoja D. Belickaitė.

Dalia sako, kad 2TV kanalo žiūrovai jau trečią sezoną galės mėgautis ne tik laiko patikrintomis laidomis, bet ir intriguojančiomis naujienomis. „Labai smagu, kad kanalas tobulėja, plečiasi, didėja, atsiranda naujų laidų. Laikas dabar visiems yra labai svarbus dalykas, tad norisi vienu metu užsiimti ne viena veikla. O 2TV tai ir siūlo, kanale galima ne tik pasiklausyti geriausios muzikos, išgirsti įdomiausias pasaulio naujienas, bet ir pamatyti ne vieną puikią laidą. Trumpai tariant, paruošėme dar ne vieną naujieną“, – apie naująjį 2TV sezoną pasakoja Dalia.

Šis sezonas pateiks ne vieną naujieną, pasak 2TV vedėjo T. Augucevičiaus, nauji projektai prasidės jau nuo rugsėjo, tačiau vis naujos laidos žiūrovus stebins viso sezono metu. „Visos staigmenos mūsų žiūrovus ir klausytojus pasieks palaipsniui, startuojame su „Pagaminta Lietuvoje“, „Merginos prie vairo“, „Monikos užkulisiais“, o nuo šio sezono, trečiadieniais turėsime smagią, ekstremalių išbandymų ir iššūkių laidą „Išdrįsk“, kurioje kolegos Monika ir Dangis mėtys vienas kitam keisčiausius iššūkius. Todėl bus galima ne tik smagiai pasijuokti, bet ir pasisemti idėjų bei drąsos, išbandyti tai, ko galbūt patys iki šiol nedrįsote. Tiesa, dirbame dar prie kelių, visiškai naujų projektų, kurie žiūrovus pasieks jau netrukus“, – intrigavo T. Augucevičius.

Naujas muzikaliausio kanalo 2TV sezonas – jau nuo rugsėjo 5 dienos.

2022 08 31 16:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt