šeštadienis, gruodžio 4 d.
Pirmąkart prabilo mirusios 23 metų gimdyvės šeima: tiesa – daug skandalingesnė nei nuvilniję gandai
Alfa.lt
TV3
Evelinos sesuo

Žinia apie 23 metų gimdyvės Evelinos mirtį pastarosiomis savaitėmis sukėlė daug diskusijų ir nuožmių ginčų. Šiandien pirmąkart po visą Lietuvą sukrėtusių įvykių prabils dukros, žmonos ir sesers netekusi merginos šeima. Kas kaltas dėl Evelinos mirties?

Ginekologė, kategoriškai jaunai besilaukiančiai moteriai draudusi skiepytis nuo koronaviruso? O gal „ekspertai“, drąsiai pasisakantys prieš skiepus socialiniuose tinkluose? TV3 laida „Prieš srovę“ jau šiandien pakvies ieškoti atsakymų.

Tiesa, kuria pasidalys Evelinos artimieji, – daug skandalingesnė nei prieš tai nuvilniję gandai.

Šioje šeimoje niekas laidotuvių neplanavo. Evelina ir jos vyras ruošėsi naujam savo gyvenimui. „Jie abu nemėgo viešumos ir daug fotografuotis, bet abu labai džiaugėsi vienas kitu“, – pasakos Evelinos brolis Modestas.

Kai sužinojo, kada turės kūdikį, jauna pora nusprendė pasiimti paskolą, nusipirkti nuosavą būstą, net spėjo įrengti kambarį į šį pasaulį ateisiančiam kūdikiui. Evelina ir jos vyras jau žinojo, kad gims mergytė…

Tačiau, kai jauna moteris pajautė sustojusius kūdikio judesius, kuo greičiau išvyko į Kauno ligoninę. Ten ji buvo apžiūrėta ir netrukus išleista į namus. Tuomet Evelina dar nenujautė, kad į ligoninę jai netrukus teks grįžti ir vėl.

Evelinai pakilo temperatūra, ir nors prieš tai atlikti COVID-19 testai buvo neigiami, šįkart, antrąjį kartą grįžus į ligoninę, tyrimas rodė, kad jos organizmas kovoja su šiuo nenuspėjamu virusu. Besilaukianti moteris iš Kauno ligoninės skubiai buvo nugabenta į universitetines klinikas. Medikai nedelsdami jai atliko cezario pjūvį.

Vaikelio Evelina laukė ypatingai – šeima sakys, kad mylėjo jį jo dar nė nemačiusi. Net kankinama kylančios temperatūros, prieš išvažiuodama į ligoninę, ji dar skubiai papuošė lovytę. Taip kruopščiai, kaip moka tik mamos rankos, ji sudėliojo naujus mažylės drabužėlius į lentynas. Evelina svajojo apie tai, kad, kai čia grįš su dukrele, viskas būtų po ranka.

Deja, praėjus penkioms dienoms po kūdikio gimimo, mirė pati Evelina. „Skaudžiausia, kad kūdikis turi viską, bet nėra mamos“, – sunkiai tramdydama emocijas laidoje sakys mirusios gimdyvės sesuo Dalia.

Evelinos artimųjų telefonuose – šimtai Evelinos žinučių. Kaip ji jautėsi, kaip jai sekėsi bendrauti su kai kuriais medikais, sesutėmis. Evelina net nusifotografavo, kad šeima pamatytų, jog ji su deguonies kauke. Kvėpuoti darosi vis sunkiau, tačiau ji kaunasi, nes nori pamatyti mylimus žmones, ypač savo dukrytę...

„Sesė savo mažylės po cezario pjūvio dorai nė nematė, kadangi viskas vyko labai greitai. Bet ji spėjo pastebėti, kad dukrelė panaši į ją, į Eveliną“, – pasakos Dalia ir pridurs, kas vyko per tas šeimai baisiausias 6 dienas klinikose.

„Mes skambindavome į ligoninę po 20 kartų, bet prisiskambinti pavykdavo retai. Telefonas nuolat būdavo „užimtas“, o atsiliepę medikai nei baugino, nei drąsino – turėjome pasitikėti, kad jie daro viską, ką gali“, – tramdydamas ašaras laidoje sakys Modestas.

Kas pražudė jauną gimdyvę? Kas būtų, jeigu moterį privačiai konsultavusi ginekologė būtų patylėjusi ir neišsakiusi savo asmeninio požiūrio į skiepus? Jeigu socialiniuose tinkluose nebūtų gausu išgalvotų siaubo istorijų? Ar tuomet Evelina būtų pasiskiepijusi? „Ji – ne antivakserė!“ – kategoriškai sakys laidoje Evelinos artimieji, o Modestas rodys paskutinę iš Evelinos gautą žinutę.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais 19.30 val. per TV3!

2021 11 16 17:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt