trečiadienis, liepos 6 d.
Pirmasis B. Spears vyras J. Alexanderis įsiveržė į popžvaigždės vestuves: nusikaltimą transliavo tiesiogiai
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Jasonas Alexanderis, pirmasis Britney Spears vyras, kuris ketvirtadienio popietę tiesiogiai transliavo savo įsiveržimą į buvusios žmonos vestuves Kalifornijos dvare, yra sulaikytas, nes po kelių konfliktų su Britney apsaugininkais buvo apkaltintas įsilaužimu, skelbia Dailymail.

Likus kelioms minutėms iki jo sulaikymo, Aleksandras sugebėjo transliuoti nusikaltimą instagrame, kai bėgo kalno šlaito takais, artėdamas prie B. Spears namų.

40-metis lengvai sugebėjo perlipti tvorą, nusileisti nuo uolėtos kalvos šlaito ir įlįsti į vestuvių vietą ir likus vos kelioms valandoms iki ceremonijos pasakojo apsaugai, kas jis yra ir kodėl ten buvo.

J. Alexanderio suėmimas yra trečias suėmimas per 13 mėnesių. Policijos šaltiniai atskleidė, kad jis taip pat turi baudžiamąjį įsakymą dėl vagystės kitoje apskrityje.

Pastarąjį kartą jį sulaikė policija už tai, kad vairavo neblaivus 2021 m. sausio mėn., o rugpjūtį pažeidė saugumo protokolus oro uoste. J. Alexanderis taip pat anksčiau buvo areštuotas už tai, kad 2021 m. gruodį pažeidė apsaugos įsakymą ir persekiojo nepažįstamą moterį.

Ketvirtadienio vakarą B. Spears advokatas atskleidė, kad jis buvo „absoliučiai supykęs“, kai J. Alexanderis įsiveržė į popžvaigždės vestuvių vietą.

Mathew Rosengartas, buvęs federalinis prokuroras, sakė, kad „asmeniškai dirba su šerifų skyriumi, siekdamas užtikrinti, kad ponas J. Alexanderis būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn visa įstatymo apimtimi“.

„J. Alexanderis buvo surakintas antrankiais, sulaikytas ir suimtas. Dėkoju Venturos apygardos šerifo departamentui už greitą reagavimą ir gerą darbą“, – TMZ pranešime sakė M. Rosengartas.

Fotografas užfiksavo akimirką, kai J. Alexanderis buvo sulaikytas apsaugos ir prispaustas prie žemės.

J. Alexanderis tvirtino, kad Britney „pakvietė jį“ į renginį ir kad ji buvo jo „pirmoji ir vienintelė žmona“, kol jis išdidžiai pareiškė, kad atvyko „sugriauti vestuvių“.

Vienu metu jam pavyko patekti į vestuvių palapinę, kuri buvo papuošta raudonomis rožėmis, kol vėl susidūrė su ginkluota apsauga.

Jis buvo greitai pargriautas ant žemės ir išlydėtas iš patalpų kartu su iškviestu apygardos šerifu. Nuotraukose matyti, kad dalyvauja mažiausiai šeši patrulių automobiliai.

J. Alexanderis ir B. Spears susituokė 2004 m. Las Vegase ir buvo santuokoje vos 55 valandas, kol jų sąjunga buvo anuliuota.

2022 06 10 15:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt