trečiadienis, balandžio 14 d.
Pirmasis JK nėščias vyras eina į viešumą
tiesa.com

Jaunas translytis iš Vakarų Anglijos tapo pirmuoju vyru šalyje, kuris paskelbė apie savo nėštumą ir planuoja būti geriausiu pasaulyje tėčiu.

Mergaite gimęs, bet lytį pasikeitęs ir prieš trejus metus save kaip vyrą įteisinęs 20-metis Hayden Cross atskleidė, kad jau keturis mėnesius laukiasi ir yra pirmasis nėščias britas. Jis jau yra pradėjęs specialų gydymą hormonais, kuris yra dalis lyties keitimo operacijos.

Visiškai užbaigti procedūrą jam sutrukdė tai, kad Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) atsisakė finansuoti 4 tūkst. svarų sterlingų kainuojančią kiaušinėlių užšaldymo operaciją, mat translytis vaikų planavo susilaukti ateityje.

Todėl tam jis ryžosi prieš visišką lyties pakeitimą, kol tai dar įmanoma fiziškai. H. Cross susirado spermos donorą „Facebook“ ir buvo apvaisintas dirbtiniu būdu. Jis tikino, kad vaiką augins vienas.

„Būsiu vienišas, bet pats geriausias“, – leidiniui „The Sun“ sakė buvęs prekybos centro „Asda“ darbuotojas iš Gloucesterio, neatskleidęs, kaip į tokį jo sprendimą reagavo artimiausi žmonės.

Pagimdęs jis planuoja visiškai užbaigti lyties pakeitimo operaciją, kurios metu bus pašalintos kiaušidės ir susilaukti vaikų jis daugiau negalės.

Kiekviena lyties keitimo operacija NHS vidutiniškai kainuoja 29 tūkst. svarų sterlingų.

Arabas įkalino savo žmoną britę toli nuo namų

2017 01 08 11:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt