trečiadienis, spalio 28 d.
Planas – grįžti, nuversti konservatorius, sustabdyti „Brexit“
tiesa.com

Savo vadovavimo metu šalies sienas darbo jėgai iš ES šalių atidaręs buvęs JK premjeras Tonis Blairas užsiminė, kad gali sugrįžti į didžiąją politikos areną ir imtis griežtų permainų.

Dešimtmetį (1997-2007 m.) vyriausybės vadovo pareigas ėjęs leiboristas T. Blairas iš aktyvios politikos pasitraukė pernai ir šiuo metu teikia konsultavimo paslaugas įvairiais klausimais, tačiau rugsėjį pareiškė, jog pamažu trauksis iš verslo ir visą laiką skirs labdarai.

Toks jo sprendimas suteikė pagrindą gannams apie jo sugrįžimą į politiką.

Visada už narystę ES pasisakiusio politiko aso iniciatyva buvo atvertos JK sienos darbo jėgai naujosiosms bendrijos nariams, tarp jų – ir Lietuvos piliečiams. Buvęs premjeras neslepia palankumo imigrantams ir pabrėžia, jog jie savo indėliu ženkliai prisidėjo prie šalies klestėjimo.

Net po referendumo jis ne kartą viešai pareiškė, jog išvengti „Brexit“ galima, tereikia norėti.

Interviu žurnalui „Esquire“ jis vakar sakė, jog konservatoriai pasinaudojo suirute tarp leiboristų ir dabar bando sukurti vienos partijos šalį su „Brexit“ vizija. T. Blairas užsiminė, kad tokia JK perspektyva nėra gera, tad reikėtų užkirsti kelią šiems planams.

Jis nepaneigė, kad gali grįžti į politiką ir padėti nukreipti reikalus kita linkme.

„Tai atviras klausimas. Tik nežinau, ar man atsirastų vaidmuo“, – sakė T. Blairas.

Jis laikomas vienu iš sėkmingiausių premjerų šalies istorijoje, tačiau užsitraukė JK piliečių rūstybę po to, kai praėjusio dešimtmečio pradžioje nusprendė, kad britai turi būti amerikiečių sąjungininkais kare Irake ir pasiuntė ten didžiules savo pajėgas.

Nepaisant to, jis viso pasaulio politikoje turi didžiulį autoritetą.

Įtakingas politikas apie lietuvius: jie geri darbuotojai

Surado šansą išlikti ES

2016 10 07 13:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt