ketvirtadienis, sausio 20 d.
Po bendrų darbų su SEL ir OG Version atlikėjas Soliaris pristato dainą „Dar viena klaida“
Alfa.lt
Organizatoriai
Soliaris

Po itin ilgos pertraukos atlikėjas Soliaris pristato savo solinę dainą „Dar viena klaida“. Ši daina kardinaliai skiriasi nuo bendrų dainų, kurias Soliaris įrašė su grupe SEL ir atlikėju OG Version.

Visiems yra įprasta, kad gruodžio mėnesį atlikėjai pristato arba kalėdines arba tiesiog linksmas dainas. Ši daina pasižymi lyriškumu ir jautriu tekstu. Ji turėtų patikti tiems, kurie šį švenčių laikotarpį skiria apmąstymams, savo kelio paieškoms ir naujai pradžiai. „Dainos tekstas yra pozityvus. Joje skamba frazės „Leisk pabandyt“, „Naujom akim pasaulį pamatyt“, „Nesu tik dar viena klaida“. Visi mes darome klaidų. Ir jų kelyje pasitaiko daug. Bet visada siekiame jas ištaisyti, arba iš jų pasimokyti. Mano nuomone būtent apie tai ši daina. Ir labai tinkama metų galui, kai galime apgalvoti apie save, savo jausmus, svajones“ – sakė Soliaris.

Tai yra vienas iš tų retų atvejų, kai dainą kūrė ne pats atlikėjas. Soliariui patiko Vytauto Bikaus sukurta daina. Pradžioje buvo planuota, kad daina bus pristatyta rudenį, tačiau atlikėjas su dainos kūrėju ilgai derino muzikinį skambesį, todėl daina ir pasirodė šiuo šventiniu laikotarpiu. Vis dėl to atlikėjas tikisi, kad ji nepasimes švenčių šurmulyje ir suras savo kelią į gerbėjų širdis.

2021 12 20 11:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt