sekmadienis, gegužės 31 d.
Po beveik dviejų metų elektrikas atgavo pamestą pasą: visą tą laiką juo naudojosi paaugliai
tiesa.com
Twitter.com, SimpleNews.co.uk

Elektrikas, prieš beveik dvejus metus pametęs savo pasą, nustebo sužinojęs, kad jį rado paauglys. Tačiau tai – ne netikėčiausia šios istorijos dalis. Nepilnametis vaikinas su draugais net dvejus metus naudojosi svetimu tapatybės dokumentu, kad galėtų patekti į klubus, barus ir viešnamius, rašo Metro.co.uk.

21-erių Joe Hunteris socialiniame tinkle „Instagram“ sulaukė 18-mečio Samo Cole’o žinutės, kurioje pastarasis rašė apie prieš daugiau nei metus jo rankose atsidūrusį Joe tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Samas sakė, kad pasu iki tol naudojosi šeši skirtingi žmonės. Paauglys taip pat padėkojo vyrui už viską, ką jo dokumentas leido jam padaryti. „Esu be galo dėkingas“, – rašė S. Cole’as.

Laimei tikrąjį paso savinininką šis jaunuolio pasakojimas labai pralinksmino. Juodu net sutarė susitikti prie bokalo alaus ir pasidalyti nuotykių istorijomis.

„Supratęs, kad jis nejuokauja, o apie viską pasakoja rimtai, negalėjau nustoti kvatotis. Tai bent vyrukas, pamaniau. Man tai pasirodė juokinga, nes ir pats būčiau panašiai pasielgęs, – sakė Joe. – Smagu, kad dokumentas jam pasitarnavo. Jis sakė, kad pasu buvo dalijamasi. Jis buvo panaudotas net tam, kad vienas jo draugų galėtų apsilankyti viešnamyje ir kitose vietose.“

Kadangi Samas neseniai atšventė savo 18-ą gimtadienį, svetimo dokumento jam nebereikia ir nori jį grąžinti teisėtam šeimininkui.

Joe pasą pametė likus kelioms savaitėms iki atostogų Lanzarotėje. Supratęs, kad kažkur „praganė“ svarbų dokumentą, jis turėjo skubiai pasidaryti naują.

Į Samo rankas pasas pateko dokumentą išmainius į vaizdo žaidimą.

Joe džiaugiasi, kad jo tapatybė nebuvo panaudota baisesniems dalykams. „Džiaugiuosi, kad jis su manimi susisiekė ir atskleidė, kur pasas visą tą laiką buvo. Man juokinga darosi vien tik pagalvojus, kad paaugliai juo pasinaudojo tiesiog norėdami pasilinksminti“, – teigė vyras.

Remiantis Jungtinėje Karalystėje galiojančiais įstatymais, naudoti svetimą ar padirbtą tapatybės dokumentą alkoholiui įsigyti yra neteisėta. Sugauti taip darantys gali sulaukti 5000 svarų sterlingų baudos ar net būti įkalinti 10 metų.

2019 05 16 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt