sekmadienis, lapkričio 28 d.
Po didelį atgarsį soc. tinkluose sukėlusio konkurso J. Žižė sugrįžo į internetą: stengsiuosi elgtis kitaip
Alfa.lt

Visai neseniai skandalingą konkursą instagrame surengusi Julija Žižė kuriam laikui pasitraukė iš soc. tinklų. Tuo metu moteris viešai atsiprašė ir teigė norinti viską apmąstyti bei skirti laiko šeimai. 

Ketvirtadienį J. Žižė paskelbė sugrįžtanti į soc. tinklus. „Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais... daug mąsčiau ir džiaugiuosi, kad gyvenu ir vis mokausi“, - įrašą pradėjo J. Žižė.

"Kalbėti, rašyti, galvoti ir jausti atsakingai. Suprasti, kad nėra vienos tiesos. Nes jų daug. Visų skirtingos... TIESOS. Ir kuri iš jų pranašesnė? O kuri turi nusileisti? Ir apskritai – ar turi? Pastaruoju metu supratau aiškiai tik vieną dalyką – bet kokia kaina vengsiu tų, kurie be jokių vidinių įsipareigojimų prie savo vardo deda grotažymę # AŠ PRIEŠ PATYČIAS ar # AŠ PRIEŠ SMURTĄ ir, nė neatvėsus klaviatiūrai, kuria šie žodžiai buvo spausdinti, viešoje erdvėje imasi rašyti įžeidžiančius komentarus, neva juokais, bet iš tiesų skaudžiai pašiepdami įrašinėja podkastus, niekina sutrikusius ar menkina kitaminčius. Aš stengsiuosi elgtis kitaip. Dėsiu visas pastangas, kad mintimis, žodžiais bei darbais išpildyčiau lūkesčius tų, kuriems reikia paramos atsilaikant prieš smurtą. Aš su Jumis. Pabrėšiu, prieš bet kokį smurtą. Ir ne mažiau širdį ar kūną žalojančias patyčias.

Esu senai išmokusi vieną svarbiausią savo gyvenimo pamokų - kiekvienas žodis ar darbas grįžta su kaupu, tad mano sąžinė senai rami.

Tai, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais, įžvalgesniais, atsakingesniais, tyrinėjančiais, atidžiau besirenkančiais.

Pasirinkau ir aš. Žinau, tikrai, kad kokia buvau, jau niekada nebebūsiu. Kasdien gyvensiu taip, kad rytoj būčiau geresnė pati savęs versija. Dirbsiu daugiau bei ilgiau, bet dirbsiu savo sveikesnei gyvenimo kokybei, tiek aplinkos, tiek kūno ir sielos. Gilinsiuos, klausiu, analizuosiu, tikrinsiu tam, kad būčiau tikra dėl to, ką pati vartoju ir ką jums savo ištikimiausiems rekomenduoju arba apie ką pasakoju. Konsultuosiuosi su ekspertais, mokslininkais, turinčiaisiais skirtingas nuomones, kartu rasim bendrą kalbą, savo TIESĄ.

Pradedam naują bangą be brukalų, kur bus atsakoma už kiekvieną pasakytą žodį ar padarytą veiksmą! Ir gal pabandom nuo šiol bendrauti be vaidybos, be filtrų, be NAUDOS SAU, be kaukių??? Ką manai, ar pats, ko šitaip trokšti, sugebėsi atlaikyti?", - feisbuke rašė žinoma moteris.

2020 11 12 12:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt