trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Po „Eurovizijos” Ieva Zasimauskaitė papasakojo apie savižudiškas mintis
tiesa.com

24-erių kaunietė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė šį pavasarį tapo žinoma visai Lietuvai, kaip sakoma, per vieną naktį. Dainininkė atvira – „Eurovizija“ buvo puiki galimybė išgarsėti, nes jos asmenybės ir gyvenimo būdo nepripažino nė vienas Lietuvos muzikos prodiuseris.

„Ačiū Dievui, kad dalyvavau „Eurovizijoje“ ne prieš ketverius metus, o dabar, tokia kokia esu dabar, nes, matyt, neištverčiau tų gūsio komentarų, neigiamų nuomonių, ypač Lietuvoje. Užsienio komentaruose to nėra. Yra vienas kitas, bet jie yra švelnūs, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…” atviravo Ieva.

Ievą sunku atpažinti gatvėje, ji su savo vyru, buvusiu „Neo” grupės dainininku ir krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi gyvena kukliai ir nedemonstruoja žvaigždėms įprastos prabangos.

Ieva neslepia visada troškusi tapti žinoma dainininke, todėl prieš keletą metų sutiko dalyvauti ne viename televiziniame projekte. Nuo vaikystės dainuoti troškusią merginą sužavėjo pažintys su žinomais žmonėmis ir galimybė pačiai tokia tapti. Po filmavimų Ieva visada dalyvaudavo vakarėliuose iki paryčių. Tačiau ilgainiui televizija ir pramogų pasaulis jai pasirodė ne toks gražus, kokio ji tikėjosi.

„Buvau ta, kuri visiems sako - tu ką šiandien neisi į klubą? Tu neisi su manim? Tu ką čia sėdėsi namie? Visą laiką buvau ta, kuri visus kviečia, lekia. Visą laiką norėdavau kažką daryti, kad tik nebūčiau namie, kad nebūčiau viena su savim”, - prisipažįsta Ieva.

Ieva atvira - kai susirgo depresija, jos gyvenime nebeliko nei vieno draugo iš pramogų pasaulio. „Man tiesiai šviesiai sakydavo - tu buvai žymiai fainesnė, kai ėjai linksmintis”, - sako Ieva.

Jauna moteris vienu momentu jautėsi taip blogai, kad nematė jokios prasmės gyventi ir galvojo apie savižudybę.

Svajodama apie sceną Ieva varstė žinomų prodiuserių duris. Tačiau liko priblokšta ir labai nusivylusi, nes suprato, kad jos asmenybė niekam nebuvo įdomi - visi tenorėjo sukurti komerciškai kuo sėkmingesnį įvaizdį.

„Atsimenu, kai nuėjau pas vieną gerai žinomą vadybininką ir jis man sakė, kad jei tu nori būti žinoma, tu tikrai negali apie šnekėti, kaip gyveni. Apie savo vegetarizmus, apie tai, kad nevartoji alkoholio, apie vedų kelią, apie savo filosofijas. Tu tikrai negali apie tai šnekėti, nes nebūsi populiari ir apie pilnas žiūrovų arenas tikrai pamiršk. Tada pasakiau, kad aš negaliu dirbti su tokiu žmogumi, kuris man neleidžia būti savimi. Tvirtai tikėjau, kad atsiras toks žmogus, kuris norės dirbti su manimi tokia, kokia aš esu”, - sako Ieva.

Ieva su vyru jau kelerius metus keliasi tekant saulei, tarp ketvirtos ir šeštos ryto, skiria kelias valandas meditacijai namuose arba eina į Krišnaitų šventyklą. Taip pat nevalgo mėsos, žuvies ir kiaušinių. „Mes abu sudėtingo charakterio, jei nemedituotume, seniai būtume išsiskyrę”, - sako Ieva.

Ieva ir Marius gyvena pagal Vedų principus, kurie apibrėžia vyrų ir moterų santykius - sutuoktinis turi išlaikyti šeimą, o moteris turi rūpintis namais, ji gali dirbti tik mėgstamą darbą, neatimantį iš jos energijos.

„Moteris turi prašyti vyro pagalbos ir netempti visos buities naštos ant savo pečių, ji negali dirbti vyriškų darbų”, - apie savo įsitikinimus laidoje atskleidė Ieva.

2018 05 14 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt