ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Po kilusio skandalo B. Petrikytė atsakė kritikams apie dalyvavimą „Slavianski Bazaar“
Alfa.lt
Erikas Ovčarenko/BNS
Birutė Petrikytė

Dainininkė Birutė Petrikytė feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame paaiškino, kodėl dalyvavo Aliaksandro Lukašenkos globojamame festivalyje „Slavianski Bazaar“. Anot jos, ji palaikė europinę idėją ir vaikus Baltarusijoje.

„Visų pirma, prieš eidama į detales, noriu labai aiškiai pabrėžti, kad šlykščiuosi ir visiškai smerkiu Rusijos vykdomą karą, kurį, deja, remia ir Lukašenkos režimas. Palaikau Ukrainą, verkiu skaitydama ir matydama, kokį genocidą ten vykdo Rusija, ir meldžiuosi, kad ugnis būtų kuo greičiau nutraukta“, – teigė B. Petrikytė.

Ji taip pat tikino, kad buvo nusprendusi nevykti į festivalį, nors jau daugelį metų yra į jį kviečiama, tačiau dainininkę „perkalbėjo“ bičiuliai iš Baltarusijos.

„Jie manęs prašė, kad savo dalyvavimu bent kiek palaikyčiau europinę jų idėją dabar jiems esant priespaudoje, kad įkvėpčiau ir niekuo nekaltus Baltarusijos vaikus, nes dalyvavau būtent tik vaikų, ne pagrindinio festivalio komisijoje“, – feisbuke tvirtino B. Petrikytė.

Ji prisiminė ir savo atsisakymą įsikurti ir dainuoti Maskvoje: „Žinojau, kad esu Lietuvos patriotė ir man pinigai bei kitų pripažinimas nėra svarbiausi dalykai. Tuo sprendimu didžiuojuosi iki dabar ir manyje rusena idėja, kad Baltarusija vieną dieną bus laisva, nors šiuo savo palaikymu surizikavau nuplauti visus savo iki dabar sukauptus darbus Lietuvai.“

Liepos 13-ąją Baltarusijoje prasidėjo kasmetinis festivalis „Slavianski Bazaar“. Paaiškėjo, jog jame dalyvauja ir viename vaikų konkurse teisėjavo ir mūsiškė dainininkė Birutė Petrikytė.

2022 07 19 16:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt