ketvirtadienis, liepos 16 d.
Po Londoną su pižama vaikščiojusi Adele – neatpažinta
tiesa.com

Atlikėja Adele, išgarsėjusi savo lyriškomis ir nostalgiškomis dainomis, sukurtomis po skyrybų su vaikinu, toliau garsėja savo neįtikėtinais poelgiais. Dainininkė teigė, kad jai nepatinka būti atpažintai gatvėse, todėl ji stengiasi apsirengti kuo įprasčiau ir panašiau į paprastus žmones. Taip ji ir padarė su pižama pasirodžiusi Trafalgaro aikštėje, – pranešė gigwise.com.

 Adelė retai pasirodo viešumoje ir šią savaitę drąsiai prisipažino, kad nesistengia išgarsėti kuo dažniau pasirodydama spaudoje ar televizijos ekranuose bei sukeldama skandalus. „Nenoriu būti žvaigžde ir nenoriu rodytis žmonėms kasdien bei daryti įtaką jų gyvenimui vien todėl, kad jie išvysta mane gatvėje, stengiuosi išvengti bet kokio viešumo“, – teigė Adele.

Sakydama, kad nenori būti viešumoje, hito „Rolling in the Deep“ atlikėja nusišypsodama pridūrė: „Man puikiai sekasi tai daryti. Anądien ėjau per turistų rojų – Trafalgaro aikštę – truputį jaudinausi, nes po ilgo darbo išėjau į gatvę vilkėdama pižama ir visa susivėlusi. Laimei, kol pasiekiau savo kelionės tikslą, manęs niekas nepažino“. Dainininkė sakė, kad keletą žmonių atsisuko lyg atpažinę ją, tačiau pažiūrėjo žvilgsniu, kuris šaukte šaukė: „na taip, ir ką ji čia veiktų vidury baltos dienos be makiažo ir su pižama“, tad nepatikėję, kad ką tik prasilenkė su žvaigžde įvertino ją kaip eilinę praeivę.

2012 05 18 15:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt