šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Po patirto persileidimo aktorė M. Jovovich laukiasi trečios atžalos
tiesa.com
Instagram.com, Milla Jovocich

Aktorė Milla Jovovich su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia. Po „dėl amžiaus“ patirto skausmingo persileidimo ji laukiasi trečio vaiko.

43-ejų Holivudo žvaigždė naujienomis pasidalijo socialiniame tinkle. Į asmeninę paskyrą M. Jovovich įkėlė nuotrauką, kurioje ji įamžinta glostanti nėščiosios pilvuką.

Po fotografija moteris rašė, kad priimti žinią apie užsimezgusią gyvybę jai lengva nebuvo, ypač po anksčiau patirto persileidimo, dėl kurio ji kaltino savo amžių.

Žinia apie pagausėsiančią šeimą aktorė pasidalyti išdrįso tik perėjus „pavojingą nėštumo zoną“.

„Kai prieš 13 savaičių sužinojau esanti nėščia, jaučiau begalę emocijų – nuo visiško džiaugsmo iki baimės. Dėl savo amžiaus ir praeito nėštumo nutrūkimo nenorėjau per greitai prisirišti prie potencialaus kūdikio. Tai, žinoma, nebuvo smagu ir pastaruosius kelis mėnesius mano šeima ir aš gyvenome lyg ant adatų, laukdami skirtingų tyrimų rezultatų, didžiąją laiko dalį praleisdami gydytojų kabinetuose“, – instagrame rašė ji.

Tęsdama M. Jovovich atskleidė, kad trečioji atžala bus mergaitė: „Ačiū Dievui esame saugūs ir sužinojome, kad būsime palaiminti dar viena mergaite! Palinkėkite man ir mano kūdikiui sėkmės!“

[IN=https://www.instagram.com/p/B04Dt3mHeZu/]

Prieš kurį laiką aktorė viename interviu pasakojo, kad jai esant 4,5 mėnesio nėščiai turėjo būti atliktas skubus abortas. Apie tai viešai ji prabilo tikėdamasi, kad ši informacija padės kovojantiems už abortų įstatymus Jungtinėse Valstijose.

Prieš porą metų M. Jovovich jau buvo beveik įpusėjusi nėštumą, kai jai dirbant rytų Europoje gydytojai turėjo atlikti skubų abortą.

„Man prasidėjo priešlaikinis gimdymas ir visos tos procedūros metu turėjau būti sąmoninga. Tai buvo viena baisiausių patirčių, kokias tik turėjau. Vis dar sapnuoju košmarus. Buvau viena ir bejėgė, – sakė ji. – Kai pagalvoju apie tai, kad moterys gali būti priverstos atlikti abortus dar baisesnėmis sąlygomis, man pasidaro bloga.“

Ši labai nemaloni patirtis pakeitė moters psichologinę būseną.

„Susirgau viena stipriausių depresijų savo gyvenime ir turėjau sunkiai dirbti, kad išsikapstyčiau. Pristabdžiau karjerą. Mėnesius savo izoliavau ir turėjau demonstruoti stiprų veidą savo dviem nuostabiems vaikams. Užsiėmiau sodininkyste, pradėjau sveikiau maitintis ir kasdien sportuoti, nes nenorėjau vartoti antidepresantų, nebent kitos išeities nebūtų. Ačiū Dievui man pavyko išsikapstyti iš šio asmeninio pragaro be vaistų, tačiau prisiminimai to, ką patyriau ir ko netekau, manęs nepaliks iki pat mirties.“

Milla yra ištekėjusi už Paulo W. S. Andersono ir augina dvi dukras – Ever (11) ir Dashiel (4).

2019 08 08 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt