ketvirtadienis, liepos 9 d.
Po teroristinio išpuolio Ariana Grande grįžta į Mančesterį
tiesa.com

JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande šeštadienį sugrįš į Mančesterį, kur pasirodys koncerte, skirtame pagerbti per jos ankstesnį pasirodymą šiame mieste įvykdyto teroro išpuolio aukas.

Mančesterio futbolo stadione „Old Trafford“ vyksiančiame koncerte taip pat pasirodys tokios pasaulinio garso žvaigždės, kaip Justinas Bieberis, grupė „Coldplay“, Katy Perry, Miley Cyrus, Pharellas Williamsas, atlikėjas Usher ir grupė „Take That“.

„Mes neatsitrauksime ir nepasiduosime baimei. Mes neleisime, kad tai mus skaldytų. Mes neleisime triumfuoti neapykantai“, – pranešime spaudai rašė Ariana Grande.

„Turime atsakyti į šį smurtą susitelkdami, paremdami vieni kitus, stipriau mylėdami, garsiau dainuodami ir būdami malonesni bei dosnesni nei iki šiol“, – pridūrė ji.

Dainininkės koncerte Mančesteryje prieš savaitę buvę žmonės į būsimą renginį galės patekti nemokamai.

Pinigai už parduotus bilietus bus pervesti į specialų Didžiosios Britanijos Raudonojo Kryžiaus įsteigtą fondą. Šios lėšos vėliau bus skirtos padėti nukentėjusioms šeimoms.

Po gegužės 22 dieną sprogdintojo mirtininko surengto išpuolio, nusinešusio 22 žmonių gyvybes, Ariana Grande sustabdė savo pasaulinį turą „Dangerous Woman“ ir kelis pasirodymus Europoje, tarp jų – du koncertus Londone. Turas bus pratęstas birželio 7 dieną Paryžiuje.

2017 05 31 12:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt