trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Po vaizdo įrašo internete žaibiškai išgarsėję šokėjai Ustin&Ieva pasirinko „Šokio revoliuciją“
tiesa.com
LNK
Ustin&Ieva

Jau rugsėjo 1–ąją LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas ir inovatyviausiu televizijos istorijoje vadinamas projektas „Šokio revoliucija“. Daugiau nei šimto dvidešimties kamerų technologija leis užfiksuoti kiekvieną šokio judesį 360 laipsnių kampu, o stabdant įspūdingiausias dalyvių pasirodymų akimirkas, šokio grožį pirmą kartą istorijoje žiūrovui leis pamatyti visai kitomis akimis.

Projekte dėl geriausio šokėjo ar šokėjų vardo varžysis visų įmanomų šokio stilių ir amžiaus profesionalai, jau žinantys, kaip savo talentu ir ne vienerių metų darbu sužavėti publiką.

Tarp projekto dalyvių – savo profesionalumą ir pramoginių šokių grožį projekte atskleis Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė – internete žaibiškai išgarsėjusi šokėjų pora, sulaukusi daugiau nei pusantro milijono peržiūrų, kuomet „Youtube“ platformoje pasidalino romantiško šokio, sukurto pagal atlikėjo Sam Smith dainą „Dancing With A Stranger“, vaizdo įrašu. Iškart po to duetas sulaukė susidomėjimo iš užsienio – pora sulaukė kvietimų dalyvauti „Vokietijos talentų“ ir „Amerikos talentų“ projektuose. Vis tik pirmąjį žingsnį, Ieva ir Justinas pasirinko žengti būtent LNK „Šokio revoliucijos“ scenoje.

„Vaikystėje dažnai stebėdavome įvairius šokių projektus, todėl turėjome svajonę sudalyvauti ten patys. Atsiradus „Šokio revoliucijos“ projektui, mums nekilo dvejonių dėl dalyvavimo. Norėjome parodyti savo stipriąsias puses ir patirti tai, apie ką svajojome vaikystėje. Norime pabandyti kažką naujo. Norime kurti tikrus šou numerius“, – sako profesionalią šokėjų karjerą jau pabaigęs duetas.

Justinas ir Ieva atviri – pasitraukti iš profesionalaus šokio pasaulio juos paskatino ne viena priežastis. Tačiau ne vienas pramoginių šokių šokėjas gali tik patvirtinti – būtent šis šokio stilius reikalauja ypatingai daug investicijų.

„Nustojome šokti profesionaliai dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų – didelės investicijos šokių konkursams, rūbams, pamokoms, stovykloms. Taip pat buvo sunku suderinti darbą su repeticijomis, neturėjome laiko nei sau, nei šeimai ar draugams. Intensyvus treniravimasis vargino ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Laikui bėgant, visa ši rutina ir dalyvavimas varžybose tiesiog nebeteikė džiaugsmo, todėl nusprendėme save realizuoti kitaip. Dabar mūsų tikslas– kurti šokių pasirodymus ir jais dalintis su žmonėmis. Dabar tai galėsime padaryti ir „Šokio revoliucijos“ scenoje“, – sako projekto dalyviai.

Laidoje duetas nustebins – nors yra pažįstami nuo pat vaikystės ir praeityje vienas kitam puoselėjo romantiškus jausmus, tačiau poroje jie kartu šoka vos pusmetį. Vis tik projekto scenoje dalyvių ryšys ir aistra bus nepaneigiami. O pastatyta choreografija nustebins net visko mačiusius projekto Meistrus, kurie po šio dueto šokio plos net atsistoję.

„Kai aš žiūriu pramoginius šokius, man visuomet viskas atrodo tas pats per tą patį. Tačiau jūsų atveju, aš čia mačiau tiek skirtingų figūrų, jūs tiek daug visko parodėte, kad mano žandikaulis tikrai nukrito. Bravo“,– susižavėjimo po dueto pasirodymo neslėpė vieną iš Meistrų kėdžių užėmęs profesionalus baleto šokėjas Naglis Bierancas.

Įspūdingas Ustin&Ievos pasirodymas ir amą atėmusi jų šokio „revoliucija“ – jau rugsėjo 1–ąją, sekmadienį 19:30 premjerinėje „Šokio revoliucijos“ laidoje per LNK.

2019 08 21 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt