sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Po vestuvių Meghan turėjo tik vieną norą, tačiau karalienė Elžbieta II jam tarė „ne“
tiesa.com
facebook nuotrauka

Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės buvo vienas nuostabiausių istorinių renginių. Viso pasaulio akys tą dieną krypo ne tik į nuotaką ir jaunikį, bet ir į kitus kartu su jaunavedžiais jų įstabiausią dieną Vindsoro pilyje šventusius karališkosios šeimos narius. Tačiau po tuoktuvių likęs džiaugsmas greitai išgaravo, kai Sasekso kunigaikščiams teko nusivilti Elžbietai II atmetus poros prašymą dėl jų gyvenamosios vietos.

Pasak „Sunday Times“, pora karalienės teiravosi ar jie galėtų apsigyventi Vindsoro pilyje.

Rosa Nikkah rašė: „Suprantama, kad pora iš pradžių buvo nusižiūrėjusi Vindsoro pilį ir, manoma, teiravosi karalienės ar po santuokos ten jiems galėtų būti suteiktos gyvenamosios patalpos.“

Tačiau Harry močiutė tam paprieštaravo ir vietoje to porai leido apsigyventi Frogmore kotedže, kurio renovacijai Sasekso kunigaikščiai jau išleido 2,4 mln. svarų sterlingų britų mokesčių mokėtojų pinigų.

„Express“ Hugo Vickersas sakė, kad karalienė anūko ir jo žmonos norų neįgyvendino, nes jis jai galėjo pasirodyti „nevisiškai padorus“.

„Vindsoro pilies teritorijoje yra tuščių miegamųjų ir kambarių privačiuose apartamentuose, kurie į akį galėjo kristi Sasekso kunigaikščiams, arba buvusių gyvenamųjų patalpų, kurios naudojamos kitiems tikslams.

Tačiau galima suprasti, kodėl jaunai šeimai ten gyventi būtų nevisiškai padoru“, – pasakojo H. Vickersas. Kai Meghan su Harry dar susitikinėjo, ji apsigyveno jo mažame dviejų kambarių kotedže Kensigtono pilies teritorijoje netoli Kembridžo kunigaikščių.

Tačiau prieš pat Archie Harrisono gimimą pora persikėlė į naujus namus. Kadangi Frogmore kotedžas yra visai netoli turistų gausiai lankomų vietų, šalia namų 24 valandas per parą budi apsauga.

2019 09 01 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt