ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Po vyro išdavystės K. Kardashian pagimdė anksčiau, šeimoje bręsta naujas skandalas
tiesa.com

Kardashianų šeimos atžala Khloe Kardashian ketvirtadienį pagimdė dukrą, skelbia eonline.com, mirror.co.uk ir kiti užsienio portalai. Realybės TV žvaigždės džiaugsmą susilaukus pirmosios atžalos temdo neištikimybės skandalas, sukeltas jos vaiko tėvo, krepšininko Tristano Thompsono.

Skelbiama, kad gimdymo metu šalia K. Kardashian buvo ir vaiko tėvas – T. Thompsonas.

Trečiadienį užsienio naujienų portalas TMZ išplatino vaizdo įrašą, kuriame ši NBA žvaigždė naktiniame klube intymiai laiką leidžia su keliomis moterimis, jas bučiuoja, liečia. Tiesa, tai nufilmuota dar spalio mėnesį, kai Khloe buvo tris mėnesius nėščia.

Minėto portalo teigimu, T. Thompsonas praėjusį savaitgalį užfiksuotas su ta pačia moterimi einantis į viešbučio „Four seasons“ kambarį. Ji iš jo išėjo tik kitą rytą. Neilgai trukus paaiškėjo, kad ji – vieno striptizo baro darbuotoja Lani Blair.

Vos žinomai moteriai pagimdžius, vaikelio susilaukimo laimę užgožė ne tik tai,kad ją išdavė mylimas vyras, bet ir moteris su kuria galimai buvo išduota Khloe prisipažino irgi esanti nėščia, kaip teigiama, taip pat nuo Thompsono. Kol kas šie gandai nėra patvirtinti, tačiau išaiškėjus tiesai, Kardashianų šeimoje kiltų rimtas skandalas.

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 04 13 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt