ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Po žinios apie A. Kabajevos nėštumą – nemaloni Putino reakcija
Alfa.lt
Scanpix
V. Putinas ir A. Kabajeva

Kariaujant Ukrainoje Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas netrukus susilauks mergaitės su buvusia gimnaste meiluže Alina Kabajeva. Pasak šaltinių, Putinas niurzga, kad jau turi pakankamai dukterų, skelbia Nypost.

Sklinda gandai, kad 69 metų Putinas susilauks ketvirto vaiko su meiluže Alina Kabaeva, buvusia olimpine gimnaste, 30 metų jaunesne už Rusijos lyderį.

Žinią apie A. Kabajevos nėštumą pranešė „General SVR Telegram“ kanalas, kuriam, kaip pranešama, vadovauja Kremliui artimas šaltinis.

Putinas neatrodė labai susijaudinęs dėl šios naujienos.

„Žinia visiškai nepatiko būsimam tėvui ir Rusijos prezidentui, kuris išreiškė nuomonę, kad vaikų turi jau pakankamai, o juo labiau dukterų, o tai labai nuliūdino Aliną“, – rašoma anoniminiame pranešime.

Manoma, kad A. Kabajeva su Rusijos prezidentu turi du berniukus ir dvynes mergaites, kurie visi gimė Šveicarijoje, anksčiau šiais metais portalui „Page Six“ sakė šaltiniai. Pasak šaltinių, ji ir vaikai buvo laikomi slaptoje šalies vietoje.

Gegužę toje pačioje „Telegram“ paskyroje buvo pranešta, kad A. Kabajeva vėl nėščia: „Putinas sužinojo, kad jo meilužė vėl nėščia – ir, atrodo, tai nebuvo planuota“, – rašo „The Sun“.

Putinas taip pat turi dvi dukteris iš ankstesnės santuokos su Rusijos stiuardese Liudmila Škrebneva: 36 metų Mariją Putiną, kuri naudojasi Voroncovos pavarde ir yra sveikatos priežiūros investicinės įmonės „Nomenko“ bendrasavininkė, ir 35 metų Kateriną Tichonovą, buvusią konkurencinę šokėją, vadovaujančią dirbtinio intelekto iniciatyvai Maskvos valstybiniame universitete.

Taip pat pranešama, kad oligarchas turi „slaptąją dukrą“ Luizą Rozovą, dar žinomą kaip Elizaveta Krivonogikh, kurios jis susilaukė su Svetlana Krivonogikh – tariama meiluže 1990-aisiais ir 2000-ųjų pradžioje.

Putinas ir Uzbekistane gimusi A. Kabajeva pirmą kartą susitiko po to, kai 2004 m. Atėnų olimpinėse žaidynėse ji iškovojo Rusijos aukso medalį, dėl kurio ji atsidūrė šalies dėmesio centre. 2008 m. ji tapo Rusijos „slapta pirmąja ponia“.

Jos jėga, lankstumas ir įgūdžiai su kamuoliu bei ritminės gimnastikos juostelėmis pelnė pagyrų, ji vadinama „lanksčiausia moterimi Rusijoje“.

2022 07 12 14:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt