pirmadienis, gegužės 17 d.
Po žmonos mirties britų milijonierius susirado vaikiną
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje garsios istorijos herojus – našlys milijonierius, kuris buvo kaltinamas žmonos žmogžudyste – pastebėtas su vaikinu.

Indų kilmės britų verslininkas Shrienas Dewani ne savo noru išgarsėjo 2010-ųjų rudenį, kai povestuvinės kelionės metu Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) buvo pagrobta ir nužudyta jo žmona Anni.

Pora buvo susituokusi vos prieš kelias dienas.

Įtarimų šešėlis krito ir ant Sh. Dewani, mat pradėjus nagrinėti bylą paaiškėjo, kad poros santykiai nebuvo idealūs, o kartais – netgi komplikuoti.

[TW=https://twitter.com/eNCA/status/641487723447087104]

Be to, sulaikyti žudikai tikino, jog moteris nužudyta jos vyro nurodymu.

Vis dėlto Sh. Dewani, kuriam milijonus sukrovė rūpybos namų verslas JK, 2014 metais buvo išteisintas nuo tokių kaltinimų.

Visuomenėje prieštaringai vertintą vyrą tauta greitai užmiršo, tačiau jis vėl apie save priminė kai buvo pastebėtas kurortinėje Ispanijos saloje Ibizoje kartu su savo vaikinu iš Brazilijos.

„The Daily Mail“ skelbia, kad našlys homoseksualius santykius užmezgė prieš kurį laiką ir su fotografu iš Brazilijos kartu yra jau pusantrų metų.

Verslininkas jau žmonos nužudymo bylos nagrinėjimo metu prisipažino, kad yra biseksualus ir jaučia potraukį abiejų lyčių atstovams.

Ši žinia visuomenėje ir vėl pakurstė spekuliacijas, kad prie žmonos nužudymo rankas prikišo ir jos sutuoktinis.

[TW=https://twitter.com/annmarimaukonen/status/1025347889424461829]

2018 08 03 13:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt