ketvirtadienis, liepos 9 d.
Policija: ieškomas visuomenei pavojingas latvis
tiesa.com

Policija ieško už šiurpų nusikaltimą 20 metų kalėti Jungtinės Karalystės kalėjme nuteisto latvio. Alfz'as Baroninsas žiauriai sumušė savo auką, tada keletą kartų spyręs į galvą ir veidą, auką paliko numirti savo kraujo klane, - pranešė portalas halifaxcourier.co.uk.

Policija išplatino 41-erių metų latvio nuotrauką, prašydama liudininkų pagalbos surasti itin pavojingą nusikaltėlį.

Brutalaus užpuolimo metu auka Robertas Tuckas gydėsi nuo dvigubo smegenų auglio. Po užpuolimo vyrą ištiko koma, jis patyrė negrįžtamų sužeidimų. 31 metų vyrui iš naujo teko mokytis kalbėti ir vaikščioti. Jo žandikaulis buvo visiškai sutrupintas, o galva, dėl smegenų traumos, ištino dvigubai.

Buves mokyklos sporto čempionas vis dar gydosi po 2013-ųjų balandžio 26 d. įvykdyto užpuolimo ir negali grįžti į darbą.

Leedso karališkame teisme, A. Baroninsas buvo pripažintas kaltu dėl sunkaus tyčinio kūno sužalojimo, pats nusikaltėlis teisme nedalyvavo. Nusikaltėlis buvo paleistas už užstatą ir nebegrįžo. Šiuo metu jis yra pagrindinis dar vieno panašiomis aplinkybėmis įvykdyto nusikaltimo įtariamasis.

„Alfz'as Baroninsas yra labai žiaurus ir pavojingas nusikaltėlis. Policija stengiasi kuo skubiau jį surasti”, - kalbėjo inspektorius Ianas Lawrence’as.

Policija prašo kiekvieno, turinčio bet kokios informacijos apie nusikaltėlį, susisiekti su detektyvu Richardu Hulme'u trumpuoju numeriu 101 arba anonimiškai 0800 555 111.

2015 02 25 10:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt