antradienis, liepos 14 d.
Politikės, garsios ne politika (nuotraukos)
tiesa.com

Visame pasaulyje tarp išrinktųjų į valdžią vis daugiau vietų užimant moterims, kai kurios iš jų dėmesį į save atkreipia ne darbais, o išvaizda.

Lietuvoje bene žinomiausia politikė šiomis dienomis – Greta Kildišienė. Jauna ir išvaizdi moteris tarp išrinktųjų spėjo pabuvoti vos kelis mėnesius ir nieko doro šalies labui nenuveikė, tačiau į šalies gyventojų atmintį įstrigs ne mažiau nei patyrę ir išmintingi valdžios atstovai.

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje apstu politikių, kurios visuomenės dėmesį atkreipia ne dėl darbų.

Greičiau – dėl įspūdingos išvaizdos.

1. Maria Carfagna. Ne kartą tituluota gražiausia ministre pasaulyje – 41 italė 2004-2008 metais ėjo Italijos lygių galimybių ministrės pareigas. Prieš pasinerdama į politiką ji dirbo modeliu ir aktore. 

[5919]

2. Eva Kaili. Graikijos atstovė, kuriai šiuo metu 38-eri, nuo 2014 metų dirba Europos parlamente. Prieš tai spėjo padirbėti Graikijos parlamente, taip pat televizijos žinių pranešėja. 

[5920]

3. Orly Levy. Kneseto – Izraelio parlamento narė, kuriai šiuo metu 43-eji. Buvusi televizijos laidų vedėja, modelis, tarnavo šalies karinėse oro pajėgose pilote.

[5921]

4. Vanja Hadzovič. Serbijos užsienio reikalų ministro patarėja prieš keletą metų pasaulio spaudos dėmesį pritraukė ne dėl savo diplomatinių sugebėjimų, o dėl įspūdingų kūno linijų. 30-metė į politiką susikoncentravo kur kas anksčiau ir pramogų pasaulyje iki politinės karjeros nefigūravo. 

[5922]

5. Marija Koževnikova. Į Rusijos dūmą ši išvaizdi moteris, kuriai dabar – 32 metai, išrinkta baigusi modelio karjerą žurnale „Playboy“. Kaip sakoma, Rusijos protu nesuprasi. Logiškliausias paaiškinimas – balso už ją tikriausiai nepagailėjo rinkėjai vyrai. 

[5923]

6. Nikita Klaestrup. Viena ryškiausių ir pastebimiausių moterų šių dienų politikos pasaulyje, nors jai – vos 22 metai. Tiesa, ji sprendimų nepriima, buvusi realybės šou žvaigždė iš Danijos yra politikos apžvalgininkė, laisvalaikiu fotografuojasi erotinių žurnalų fotosesijose. 

[5924]

7. Kolinda Grabar-Kitarovič. Dabartinė Kroatijos prezidentė tapo apkalbų taikiniu po to, kai nusimetė kostiumėlį ir pasirodė tik su bikiniu paplūdimyje. Nuo to laiko 48 metų moteris dažniau aptarinėjama ne dėl savo sugebėjimų politinėje arenoje. 

[5925]

8. Alina Kabajeva. Olimpinė čempionė, gimnastė, sportą iškeitė į politiką ir nors jai dar tik 33 metai, moteris jau spėjo pabuvoti Rusijos dūmos nare, o dabar vadovauja valstybės kontroliuojamos nacionalinės žiniasklaidos grupės padaliniui. Sakoma, kad dėl jos žmoną paliko pats Vladimiras Putinas. 

[5926]

9. Belinda Stronach. Ši kanadietė per 50 metų spėjo pasiekti pavydėtinai daug: būdama 35 metų ji jau buvo sėkmingiausia šalies verslininke, 2004-2008 buvo Kanados parlamento nare, spėjo pabuvoti ir žmogiškųjų resursų ministre. 

[5927]

10. Nicole Minetti. Į politiką pasukusi profesionali dantistė Italijoje ir visame pasaulyje išgarsėjo kaip prostitucijos organizatorė, parūpindavusi merginų už pinigus Italijos politikams. 31 metų moteris jėgas taip pat išbandė televizijoje.

[5928]

2017 01 21 16:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt