sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Populiariausi vaikų vardai Britanijoje 2018-aisiais: jaučiama karališkosios šeimos įtaka
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Rinkdami vardus savo atžaloms, tėvai neretai įkvėpimo semiasi iš garsių pasaulio žvaigždžių, atlikėjų ir muzikantų, aktorių ir politikos veikėjų. Taip pat nepamirštama ir karališkoji šeima, o vienas jos narys – ypatingas.

Paviešinus populiariausius praėjusių metų vaikų vardus paaiškėjo, kad visuomenė labai myli mažajį princą George’ą – Kembridžo kunigaikščių vyriausiąją atžalą.

Nacionalinės statistiko biuras atskleidė populiariausių šių metų vaikų vardų šimtukus. Pirmoje vietoje atsidūrė Oliveris ir Olivia.

Antroje vietoje atsidūrė George’as. Toks pat kaip ir karališkosios šeimos nario vardas buvo suteiktas 4960 vaikams.

Būsimasis Anglijos sosto įpėdinis – įtakingas asmuo jau nuo mažumės. Tačiau jis nėra vienintelis karališkosios šeimos narys, kurio vardas ne kartą buvo atsidūręs populiariausių vaikų vardų reitinge. Trečioje vietoje atsidūrė vardas Harry. Jis suteiktas 4512 vaikų.

Tačiau George’o tėtis Williamas, o tiksliau jo vardas, atsidūrė tik 14 populiariausių vardų vietoje. Jis suteiktas 3015 berniukų.

Nuostabą kelią tai, kad karališkosios šeimos moterys būsimų tėvų savo atžalų pavadinti jų vardais nelabai įkvepia. Aukščiausią poziciją populiariausių vardų JK sąraše iškovojo princesė Charlotte – princo George’o sesuo. Ji atsidūrė 12 vietoje.

Taip pat ganėtinai populiarūs buvo Noah, Jacko ir Leo bei Amelios, Emily ir Sophia vardai. Pirmą kartą į šimtuką pateko šiek tiek retesni vardai, tokie kaip Graysonas, Rowanas ir Tobias bei Delilah, Ayla ir Margot.

2019 09 03 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt