antradienis, gegužės 17 d.
Populiariojo serialo „Kalmaro žaidimas“ kūrėjas negavo premijos iš „Netflix“
Alfa.lt
Scanpix
Hwangas Dong-hyukas

Netflix neseniai patvirtino, kad populiarusis korėjiečių serialas „Kalmaro žaidimas“ (ang. „Squid game“) šiuo metu platformoje yra žiūrimiausias visų laikų serialas. Tačiau tai negarantavo šou kūrėjui Hwangui Dong-hyukui piniginės premijos, skelbia Dailymail.

Serialas, kuriame grupė skolose skęstančių atsitiktinai parinktų žmonių vykdo mirtinai pavojingas užduotis dėl piniginio prizo, jau yra peržiūrėtas net 111 mln. platformos vartotojų.

Hwangas, kuris parašė ir režisavo visus devynis serialo epizodus, sutiko duoti interviu portalui „The Guardian“. Interviu metu kūrėjas teigė, kad visiškai nėra turtingas dėl tokios serialo sėkmės ir atskleidė, kad negavo jokios piniginės premijos is „Netflix“.

„Aš nesu toks turtingas. Tačiau turiu pakankamai. Turiu pakankamai, kad gaėčiau pavalgyti. Platforma man nemoka premijos. „Netflix“ man sumokėjo pagal pirminę sutartį“, – pasakojo Hwangas.

Nutekintuose dokumentuose rašoma, kad šou kainavo 21,28 mln. dolerių, tai reiškia – 2,4 mln. dolerių už vieną epizodą.

„Netflix“ šiuo metu skelbia, kad serialą peržiūrėjo daugiau nei 142 mln. platformos prenumeratorių. Dėl šio resialo prie platformos prisijungė net 4,4 mln. naujų vartotojų, o serialas manoma šiuo metu vertinamas 892,2 mln. dolerių.

Kūrėjas taip pat atskleidė, kad parašyti ir surežisuoti kiekvieną seriją buvo labai sunku ir jis prarado net šešis dantis tuo laikotarpiu.

„Tai buvo fiziškai, psichiškai ir emociškai sunku. Aš vis turėjau naujų idėjų peržiūrint epizodus, tad kai filmavome, darbo vis daugėjo“, – sakė Hwangas.

Jis taip pat atskleidė, kad serialą įkvėpė jo šeimos finansiniai sunkumai po 2009 m. pasaulį sukrėtusios ekonominės krizės.

2021 10 28 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt