šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Pramogų pasaulio magnatas S. Cowellas nukritęs nuo dviračio patyrė rimtą stuburo traumą
Alfa.lt

Garsiam britų muzikos bei televizijos prodiuseriui Simonui Cowellui (Saimonui Kauelui) atlikta operacija dėl stuburo traumos, kurią patyrė nukritęs nuo elektrinio dviračio, sekmadienį pranešė jo atstovas.

Šiuo metu garsenybė sveiksta ligoninėje.

“Simonui keliose vietose skilo stuburo slanksteliai“, kai jis šeštadienį savo namų Malibu kieme pargriuvo važinėdama nauju dviračiu, sakė jo atstovas ir pridūrė, kad tuo metu kieme buvo ir prodiuserio šeimos nariai.

Pramogų pasaulio magnatas „jaučiasi gerai“ ir šiuo metu sveiksta po operacijos neįvardijamoje ligoninėje, sakė atstovas.

S. Cowello gyvenimo draugė Lauren Silverman (Lorin Silverman) palydėjo jį į ligoninę ir turėjo galimybę trumpai su juo pasimatyti.

Per šešias valandas trukusią operaciją garsenybei, be kita ko, buvo metaliniu implantu sutvirtintas stuburas.

Po operacijos S. Cowellas rado jėgų socialiniuose tinkluose padėkoti jį gydantiems daktarams ir slaugos personalui. Sarkastiškais ir kandžiais komentarais garsėjantis laidų vedėjas taip pat pasidalijo patarimais.

“Jei nusiperkate elektrinį dviratį, prieš važiuodami juo pirmą kartą perskaitykite instrukciją“, – sekmadienį vakare parašė jis tviteryje.

Poros sūnus, taip pat L. Silverman sūnus iš pirmosios santuokos, buvo su S. Cowellu, kai nutiko nelaimė.

Dėl traumos S. Cowellui teks praleisti per televiziją NBC rodomo talentų šou „Amerikos talentai“ (America's Got Talent) naujojo sezono pradžią. Tiesiogiai transliuojamos laidos prasidės antradienį, nedalyvaujant S. Cowellui, nurodė NBC.

S. Cowellas sukūrė šį talentų šou, kuris bus transliuojamas jau 15-ą sezoną, ir yra vienas iš teisėjų. Kartu su juo dalyvius vertina Heidi Klum, Howie Mandelas (Houvis Mendelas) ir Sofia Vergara (Sofija Vergara), o laidą veda aktorius Terry Crewsas (Teris Kriusas).

S. Cowellas taip pat dirbo teisėju laidose „Britanijos talentai“ (Britain’s Got Talent), „X faktorius“ (X Factor) ir „Amerikos dievaitis” (American Idol). 

2020 08 10 09:26
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt