pirmadienis, sausio 17 d.
Prancūzė nubausta 1200 eurų bauda už masinę dviračių avariją
Alfa.lt
Stop kadras
Moteris su ženklu

Prancūzė buvo nubausta 1 200 eurų bauda už didžiulę avariją „Tour de France“ dviračių lenktynėse, mojuodamas kartoniniu ženklu motociklininkų take.

Dviračių virtinė buvo 45 km nuo pirmojo etapo pabaigos, kai jos ženklas nukirto vokiečių motociklininką Tony Martiną.

Jis nukrito ant žemės ir privertė dešimtis kitų lenktynininkų padaryti tą patį.

31 metų moteris taip pat buvo įpareigota sumokėti simbolinę vieno euro baudą Prancūzijos profesionalių dviratininkų asociacijai.

Moters, kuri buvo elito lenktynių žiūrovė, tapatybė buvo atskleista po to, kai sulaukė daugybės neigiamų žinučių internete, praneša naujienų agentūra AFP.

Birželio mėnesį įvykusio incidento vaizdo medžiaga plačiai pasklido internete.

...

Moteris matoma laikanti lentelę su vokiškai parašyta „močiutė ir senelis“. Ji nemato link jos artėjančių dviratininkų, o savo ženklą laiko nukreiptą per toli į kelią.

Dėl avarijos lenktynės truko penkias minutes, o dviračiai ir motociklininkai buvo atpainioti ir nuvalyti nuo kelio. Dėl avarijos du lenktynininkai, įskaitant ispaną Marcą Solerį, kuris susilaužė abi rankas, turėjo visiškai pasitraukti iš varžybų, o dar aštuoni motociklininkai buvo gydomi dėl traumų.

Moteris po kelių dienų pasidavė policijai.

Prokurorai anksti prašė moteriai skirti keturių mėnesių lygtinę laisvės atėmimo bausmę, kaltindami ją pavojaus gyvybei sukėlimu ir netyčiniu sužalojimu.

Anot AFP, teisme prokurorė Solen Briand sakė, kad moteris apgailestauja ir pripažino, kad jos elgesys buvo pavojingas.

„Ji padarė kažką kvailo, ji nėra teroristė“, – spalį žurnalistams sakė varžybų direktorius Christianas Prudhomme. – „Tiesiog norime, kad žmonės, atvykę į turą, prisimintų, kad yra ten, norėdami pamatyti čempionus, o ne patekti į televiziją“.

2021 12 09 17:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt