šeštadienis, liepos 4 d.
Prekybos centre – raudona šviesa nuogybėms
tiesa.com

Jungtinę Karalystę užplūdus trumpai šilumos bangai, vietiniai gyventojai skubėjo išsirengti ir apsirūpinti būtiniausiomis prekėmis, skirtomis iškylomis. Tačiau, viename „Tesco“ prekybos centre Devone, jie sulaukė netikėto apribojimo.

Neapsikentę plikų ir paprastai didelių britų pilvų, parduotuvės darbuotojai iškabino įspėjimus, liepiančius ateinant į parduotuvę prisidengti ir vilkėti padorius marškinėlius ir avėti avalynę. Anot parduotuvės atstovų, tai daroma dėl higienos sumetimų, nes bakterijos nuo nuogo kūno gali patekti ant šviežių produktų, taip pat pusnuogiai pirkėjai kelia ir kitų lankytojų nepasitenkinimą.

Tokį draudimą „Tesco“ parduotuvė Devone, Tivertono miestelyje, pradėjo taikyti nuo praeitos savaitės ir taip pat neįleidžia į parduotuvę basų pirkėjų. Pasak parduotuvės atstovo, kiti lankytojai buvo pasišlykštėję sušilusiais ir pusplikiais pirkėjų kūnais, kurie liečia duoną, šviežias daržoves ir vaisius, todėl parduotuvės administracija ėmėsi atitinkamų priemonių.

Panaši draudimų praktika kiekvienoje parduotuvėje yra taikoma individualiai. Šįkart „Tesco“ lankytojai palaikė tokį administracijos sprendimą, nes visgi parduotuvėje kaip pliaže jaustis nesinori niekam.

2013 06 19 09:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt