šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Premjera: V. Baumila pristato vasariškos dainos „Suknelė” vaizdo klipą
tiesa.com

Atlikėjas Vaidas Baumila po metus trukusios pauzės gerbėjams pristato naujausią savo singlą – dainą iš būsimo albumo „Suknelė“. Dainą lydi ir vasariškai nuotaikingas muzikinis vaizdo klipas.

Pasak paties atlikėjo, „Suknelė“ yra paruošta būtent šiltajam sezonui – gerai nuotaikai, linksmybėms ir vakarėliams.

„Ši daina patiks tiems, kurie šoka išgirdę „Kai ši muzika skamba“. Noriu, kad žmonės leistų ją vakarėliuose, kartotų žodžius ir klausantis būtų tiesiog linksma“, – kalbėdamas apie naują kūrinį sakė atlikėjas.

„Ne visos dainos turi būti apie meilę. Nevaidinsiu, kad ilgai ieškojau įkvėpimo kūrybai, – ši daina apie smagius dalykus“, – pristatydamas „Suknelę“ šelmiškai šypsojosi Vaidas.

Provokuojantį dainos tekstą lydi ir dviprasmiškas muzikinis vaizdo klipas, kuriame kartu su šokėjomis choreografo Šarūno Kirdeikio kurtą choreografiją atlieka ir pats dainininkas.

„Niekada nepavadinčiau savęs šokėju, labiau esu judėtojas. Šoka šokėjai. O tiksliau šiame kūrinyje – šokėjos. Ieškojome skirtingo tipažo merginų – ir visos jos nuostabios“, – muzikinį klipą publikai pristatė V. Baumila.

Pirmoji šios dainos versija skambėjo jau praėjusią vasarą vykusiuose Vaido koncertuose. Publika puikiai priėmė kūrinį ir vis klausė atlikėjo, kada bus galima ją vėl išgirsti. Sulaukęs šylančio sezono, dainininkas paruošė šią muzikinę dovaną gerbėjams.

Muzikos autoriai: Kasparas Meginis ir Edgaras Žaltauskas.

Žodžiai: Vaidas Baumila.

Muzikinio vaizdo klipo choreografija: Šarūnas Kirdeikis.

Operatorius Deimantas Kučinskas.

Nuotraukų galerija – „Suknelės“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai.

Fotografas – Robertas Daskevičius.

2018 04 24 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt