ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Prezidentas B. Obama „sudainavo“ „The Roop“ dainą „On Fire“: pamatykite
Alfa.lt

Šiais metais „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovauti turėjusi grupė „The Roop“ su daina „On Fire“ toliau populiarėja. Gerbėjai sukūrė daug naujų dainos versijų, viena iš jų ­­­– buvusio JAV prezidento Baracko Obamos. Grupės gerbėjai iš jo kalbų sudėjo vieną dainos posmelį.

Vaizdo įrašu instagrame pasidalijo „The Roop“. „Nežinome, kas tai sukūrė, – ką tik sulaukėme šio vaizdo įrašo. Jis nuostabus. Ačiū, gerbiamas prezidente“, – prie įrašo rašė grupės nariai.

View this post on Instagram

We don’t know who did it, we just got this video. And it’s amazing. Thank you, Mr. President ???????? #theroop #theroopisonfire #onfire #eurovision #eurovision2020 #eurovizija #obama

A post shared by THE ROOP (@theroopband) on

Alfa.lt primena, kad žinia, jog „Eurovizija“ neįvyks, buvo paskelbta kovo mėnesį oficialiame konkurso puslapyje Eurovision.tv.

„Su giliu liūdesiu turime pranešti apie 2020 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso Roterdame atšaukimą. Kelias pastarąsias savaites ieškojome alternatyvų, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas galėtų įvykti. Deja, COVID-19 plitimo visoje Europoje sukelta nežinia ir dalyvaujančių šalių transliuotojų bei Nyderlandų valdžios atstovų draudimai reiškė, kad Europos transliuotojų sąjunga (EBU) turėjo priimti sunkų sprendimą, jog įgyvendinti tiesioginių transliacijų, kaip buvo planuota, neįmanoma“, – rašoma oficialiame pranešime.

2020 04 16 10:04
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt