pirmadienis, liepos 13 d.
Prie Anglijos krantų pastebėti milžiniški rykliai
tiesa.com

Savaitgalį pietvakarių Anglijos pakrantėje, prie puikiais paplūdimiais garsėjančio ir turistų pamėgto miestelio pakrantės pastebėti didžiuliai rykliai.

Šie gyviai pastebėti Cornwall’io grafystės ribose, prie Porthcurno miestelio. Didžiulio ryklio kontūrai vandenyje plika akimi aiškiai matėsi nuo pakrantės uolų, žuvis lėtai plaukiojo palei uolas, kartą visiškai šalia – pro vandenyje kanoja besiirstantį žmogų.

Netrukus pastebėtas dar vienas toks ryklys.

Žinia apie tai greitai pasklido internete, mat Porthcurno yra poilsiautojų mėgstama vieta – žmones čia traukia ne tik skaidrus jūros vanduo, bet ir įspūdingi smėlio paplūdimiai tarp uolų.

Tačiau žmonės turėtų nesibaiminti šių ryklių – tai milžinrykliai, nepaisant grėsmingos savo išvaizdos jie yra nepavojingi žmonėms ir minta planktonu. Jie yra vieni iš didžiausių vandens gyventojų ir dažnai yra painiojami su didžiaisiais baltaisiais rykliais, kurie yra nuožmūs plėšrūnai.

Ieškodami maisto milžinrykliai įveikia didžiules distancijas, jie dažniau matomi vėsesniuose pasaulio vandenyse, anksčiau jie ne kartą pastebėti ne tik Anglijos pietinėje dalyje, bet ir aplink Škotijos krantus.

[9726]

[9727]

Pirmoji karščio auka: nuskendo mažylė

2018 04 23 09:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt