antradienis, gruodžio 1 d.
Prieš homofobiją protestuojantys „Rammstein“ nariai koncerte Maskvoje ant scenos pasibučiavo
tiesa.com
Instagram.com

Grupės „Rammstein“ gitaristai Richardas Kruspe’as ir Paulas Landersas surengė savotišką protestą prieš Rusijoje galiojančius homofobiškus įstatymus. Koncerto Lužnikų stadione metu Maskvoje juodu pasibučiavo.

2013-aisiais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pritarė vadinamajam gėjų propagandos įstatymui, kuriuo siekiama apsaugoti vaikus nuo vaizdinių, kad homoseksualumas yra „normalus“ gyvenimo būdas, rašo Loudwire.com.

„Netradicinių seksualinių santykių propaganda“, nutaikyta į mažamečius, gali uždirbti baudą, o užsienio šalių atstovai netgi būti areštuoti iki 15 dienų laikotarpiui, o vėliau ir deportuoti iš Rusijos.

Grupės „Rammstein“ paskyroje socialiniame tinkle nuotrauka su koncerte užfiksuota akimirka paviešinta su prierašu „Rusija, mes jus mylime“.

[IN=https://www.instagram.com/p/B0jJQnBgy0K/]

Nors Rusijoje gėjų ir lesbiečių teisės yra ganėtinai nepopuliari ir daug prieštaravimo sulaukianti tema, seksualinių mažumų palaikymas pastaruoju metu sulaukia vis daugiau dėmesio. Pasak „Moscow Times“, naujausios apklausos duomenimis, 47 proc. rusų respondentų sutinka, kad „gėjai ir lesbietės turėtų tokias pačias teises, kaip ir kiti piliečiai“. Tą patį klausimą uždavus 2013-aisiais, tam pritarė tik 8 proc. apklaustųjų.

„Rammstein“ nariai sankcijų už „gėjų propagandos įstatymo“ pažeidimą kol kas nesulaukė.

2019 08 06 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt