antradienis, liepos 7 d.
Prieš koncertą Kaune – Erico Claptono triumfas Londone ir anūko laukimas
tiesa.com

Šią savaitę Lietuvoje pirmą kartą koncertavo vienas žymiausių muzikantų planetoje – britų gitaristas ir dainininkas Ericas Claptonas. Prieš Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusį koncertą muzikantas mėgavosi triumfo akimirkomis prestižinėje Londono salėje „Royal Albert Hall“ – čia surengti net septyni iš eilės jo pasirodymai, į kuriuos buvo išpirkti visi bilietai.

Prieš šiuos koncertus leidiniui „The Wall Street Journal“ Ericas Claptonas atvirai pripažino tai, apie ką jau kurį laiką kalbama – šios pasaulinės gastrolės, skirtos muzikanto karjeros 50-mečiui, gali būti paskutinės jo biografijoje. „Dažnai būnu Antigvoje. Žinote, kai ten plaukioji jūroje, ant pirštų neatsiranda pūslių. Ne taip, kaip grojant gitara. Turbūt aš iš tiesų po truputį ruošiuosi baigti koncertinį gyvenimą“, – dėstė Ericas.

Tai – papildoma priežastis, dėl kurios žiūrovai graibstė bilietus į šiuos renginius. Nors Ericas iki šiol laikėsi tradicijos „Royal Albert Hall“ koncertuoti kas dvejus metus, juodojoje rinkoje bilietų kaina pasiekė kelis tūkstančius litų, keliolika bilietų paketų, skirtų labdaros aukcionams, buvo parduoti dar brangiau.

Prieš kelias savaites Belfaste prie Erico ir jo grupės vienam kūriniui prisijungė garsus airių dainininkas Vanas Morrisonas, o Mančesteryje – komikas Peteris Kay. Londone Ericas Claptonas apsiėjo be ypatingų svečių – tarsi pabrėždamas, jog jam nereikia papildomų triukų, kad sudomintų publiką.

„Esu labai patenkintas tuo, kur šiuo metu esu profesinės karjeros ir asmeninio gyvenimo požiūriu. Jaučiuosi palikęs žymę ir dirbu toliau, kad ji būtų ryškesnė. Turiu puikią šeimą ir draugus, kurie mane palaiko ir padeda eiti į priekį“, – neseniai dienraščiui „The Times Of India“ sakė Ericas Claptonas.

Nors dainininkas nemėgsta dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis, gegužę į britų spaudą praslydo žinia, kad jis bet kurią akimirką gali pirmą kartą tapti seneliu – kūdikio laukiasi jo dukra Ruth. 28-erių moteris su architektu Deanu Bartlettu susituokė 2011-aisiais – Ericas Claptonas grojo vestuvėse ir dukters medaus mėnesiui paskolino savo prabangią jachtą.

2013 06 05 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt