trečiadienis, spalio 5 d.
Prieštaringai vertinamam socialinių tinklų „influenceriui“ A. Tate'ui uždrausta naudotis „Facebook“ ir „Instagram“
Alfa.lt
Twitter
Andrew Tate`as

Prieštaringai vertinamam socialinių tinklų influenceriui ir buvusiai realybės televizijos žvaigždei Andrew Tate'ui penktadienį buvo uždrausta naudotis Meta platformomis „Facebook“ ir „Instagram“, skelbia Nypost.

Pasak BBC, 35 metų A. Tate'as buvo uždraustas dėl Metos politikos pažeidimų pavojingų organizacijų ir asmenų atžvilgiu. Prieš pašalinimą iš instagramo A. Tate'as savo paskyroje turėjo daugiau nei 4,7 mln. sekėjų.

Buvęs kikbokso čempionas aptarė draudimą su populiariu „Twitch“ transliuotoju Adinu Rossu.

„Aš puikiai suprantu jų poziciją“, – sakė A. Tate'as. „Man tai nėra didelis praradimas. Tai nėra kažkas, ką naudoju per dažnai.“

„Man palengvėja, nes tikrasis pasaulis yra tokia graži vieta. Kuo mažiau dalykų mano telefone, ir tai tik vienu dalyku mažiau, į kurį turiu žiūrėti. Tiesiog sėsiu į savo automobilį ir važiuosiu.

Būdamas A. Rosso „Twitch“ sraute, A. Tate'as atskleidė, kad jis, kaip pranešama, nežino, dėl ko buvo uždraustos jo „Instagram“ ir „Facebook“ paskyros.

A. Tate'as sakė „Twitch“ transliuotojui nežinantis, kodėl jam buvo uždrausta naudotis „Meta“ platformomis. Tačiau pridūrė, kad jis turi „gerų žmonių šioje byloje“ ir pasitiki „procesu“.

Pirmą kartą A. Tate'as atsirado dėmesio centre, kai 2016 m. pasirodė Britanijos šou „Big Brother“.

Jis buvo išmestas iš šou, kai pasirodė vaizdo įrašas, kuriame jis tariamai užpuolė moterį. A. Tate'o pozicija dėl vaizdo įrašo yra tokia, kad jis buvo suredaguotas ir kad tai yra „visiškas melas, bandantis priversti mane atrodyti blogai“, kaip pranešė BBC.

2017 m., Harvey Weinsteino bylos įkarštyje, „Twitter“ laikinai pašalino A. Tate'o paskyrą, nes tuo metu jis pasakė, kad moterys turi „prisiimti atsakomybę“ už seksualinę prievartą.

A. Tate'o populiarumas išaugo dėl nepaprastų komentarų apie moterų intelektą, pavyzdžiui, kad jos yra „iš esmės tingios“. A. Tate'as yra tvirtas šalininkas, kad santykiuose vyrai turėtų turėti „autoritetą“ prieš moterį.

2022 08 23 17:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt