šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Priklausomybių turėjusi aktorė L. Lohan planuoja įsivaikinti
tiesa.com

Po vizito Turkijoje ir šilto pabendravimo su pabėgėliais iš Sirijos, Lindsay Lohan (32) sakė planuojanti įsivaikinti mažylį, rašo portalas Independent.ie.

Filmo „Naujokė“ žvaigždė laiką leidžia tai Dubajuje, tai vienoje iš Graikijos salų, tačiau pastaruoju metu vis dažniau ima galvoti apie gyvenimą vienoje vietoje.

„Įsivaikinsiu savo pirmąjį vaiką. Turkijoje nemažai laiko praleidau su Sirijos pabėgėliais, o tai mane privertė pagalvoti apie ramesnį gyvenimą. Aš tiesiog noriu juos išgelbėti, – sakė ji. – Norėčiau turėti du ar keturis vaikus, bet kol kas neturiu jokių planų pradėti savo šeimą.“

Sužadėtuves su rusų milijardieriumi Egoru Tarabasovu atšaukusi Lindsay teigė, jog laimingiausia ji yra tada, kai neturi antrosios pusės.

„Šiuo metu nebendrauju su vaikinais. Daugiausia dėmesio skiriu draugams ir šeimai. Džiaugiuosi, jog nutraukiau buvusius santykius. Tam ryžausi tik supratusi, kiek daug prarandu, kai gyvenime nematau nieko, išskyrus tuos kenkiančius santykius. Nežinojau, kaip nuo viso to pabėgti, kol galiausiai atsirado drąsos tiesiog išeiti. Tada viskas ir pasikeitė. Niekas man nebenuskriaus“, – tęsė aktorė.

L. Lohan grįžti į JAV neplanuoja ir pridūrė, kad ši šalis jai sukelia labai daug streso.

„Dėl ten esančių paparacų labai dažnai mane ištikdavo panikos atakos, jausdavausi nerami, imdavo spausti krūtinę, negalėdavau kvėpuoti. Šioje šalyje lankausi tik darbo reikalais bei norėdama pamatyti mamą bei seserį. Mus sieja artimas ryšys, tačiau JAV apsigyventi neketinu“, – pasakojo ji.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 17 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt