penktadienis, lapkričio 27 d.
Princas Andrew palaikė nuolatinį ryšį su Jeffrey Epsteino „sutenere” vadinama Ghislaine Maxwell
tiesa.com
facebook nuotrauka

Skelbiama, kad princas Andrew palaikė nuolatinius ryšius su milijardieriaus pedofilo Jeffrey Epsteino buvusia mergina Ghislaine Maxwell, tiekusia J. Epsteinui „masažuotojas“.

59 metų Jorko hercogas pakvietė 57 metų G. Maxwell į Bekingemo rūmus birželio mėn., likus vos mėnesiui iki Epšteino arešto. Šaltinis dabar tvirtino, kad po skandalo dėl princo ryšių su nuteistu seksualiniu nusikaltėliu pora susisiekė telefonu ir elektroniniu paštu. Teigiama, kad porą sieja „nenutrūkstantis lojalumas“.
 Šaltinis pasakojo dienraščiui „Sun“: „Jie nuolat palaikė ryšį telefonu ir elektroniniu paštu. Kunigaikštis turi nenutrūkstamą ištikimybę Ghislaine, o ir ji yra labai ištikima jam. Ghislaine padarys bet ką, kad apsaugotų kunigaikštį, ir jausmas yra abipusis. Jie abu laikosi tos pačios pozicijos, kad nepadarė nieko blogo“. Vėlyvojo žiniasklaidos magnito Roberto Maxwello dukra ir princas Andrew susipažino universitete. Kunigaikštis teigia, kad su Epsteinu jis susipažino per Maxwell, kuri tuo metu buvo Epsteino mergina. Po J. Epsteino mirties G. Maxwell tylėjo, tačiau naujai paskelbti teismo dokumentai rodo, kad ji pripažįsta verbavusi moteris „masažuoti“ Epšteiną bent kartą per dieną.

 Vis dėl to ji neigia, kad ieškojo Epsteinui merginų, su kuriomis jis galėjo mylėtis. Maxwell vis dar nedavė jokių interviu, tačiau ji pateikė vaizdo įrašą Niujorko teismui dėl šmeižto ieškinio, kurį iškėlė Virginia Roberts, kuri teigia buvusi Epšteino „sekso verge“ ir tris kartus turėjusi lytinių santykių su princu Andrew. Jame ji teigė: „Mano darbas apėmė daugybės žmonių įdarbinimą. Aš pasamdžiau padėjėjus, architektus, dekoratorius, virėjus, valytojus, sodininkus, baseinų žmones, pilotus. Aš įdarbinau visokius žmones. Labai nedidelė mano darbo dalis buvo susirasti profesionalius suaugusiųjų masažo terapijos specialistus Jeffrey“.

2019 12 01 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt