sekmadienis, balandžio 5 d.
Princas Čarlzas apsilankė „TK Maxx“: „fantastika“
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Smalsusis Velso princas šiandien paskelbė „TK Maxx“ „fantastišku“, kai pirmą kartą apsilankėšioje biudžetinėje parduotuvėje.

Princas Čarlzas praleido valandą Tootingo pietų Londone filiale, išreikšdamas nuostabą ir pasakodamas darbuotojams, kad jam padarė įspūdį, kokia švari ir ryškiai apšviesta ši parduotuvė.

Nors jis neturėjo progos peržiūrėti dizainerių kurtų drabužių su nuolaidomis eilių, princas padarė pertrauką namų apyvokos reikmenų skyriuje, kad trumpai pažvelgtų į puodelius.

Princas susitiko su keliais jaunais darbuotojais, dalyvavusiais programoje „Prince's Trust Get in Retail“ - tai keturių savaičių kursas, kurio tikslas - ugdyti pasitikėjimą savimi ir suteikti jauniems žmonėms reikiamų įgūdžių įsidarbinti.

Princas buvo geros nuotaikos, juokavo su personalu apie tai, kiek laiko jie turi praleisti ant kojų, ir klausė, kaip jie elgiasi su sunkiais klientais. „Būti maloniam klientams yra pusė kovos, ar ne?“ - juokėsi jis.

Vėliau jis sąmoningai juokavo, kad norint išmokti visą laiką šypsotis reikia „ilgų ilgų metų“.

Jis išreiškė susirūpinimą dėl to, ar jaunieji darbuotojai „rado kur nors tinkamą vietą pietauti“, ir paklausė vieno: „ar jūs turite atsikelti kokią šlykščią valandą ryto?“, prieš išreikšdamas siaubą, kai viena moteris atsakė: „6:00“.

Bendraudamas su kitu, jis paklausė: „Ar tu visą dieną ant kojų? Tai tikrai alina“.

29-erių Rachel Crawford iš Londono prieš ketverius metus vedė šešių savaičių „Princes Trust“ kursus ir nuo to laiko dirba „Tooting“ padalinyje.

Ji sakė, kad princas klausė, kaip ji tvarkosi su „ne tokiais draugiškais klientais“ ir prajuko, kai ji jam pasakė: „aš užmušu juos malonumu, aš jiems nusišypsau“.

Ji pasakojo: „Princas turi labai minkštas rankas, norėjau paklausti, kokį drėkinamąjį kremą jis naudoja. Jis įėjo ir pasakė, kad parduotuvė - nuostabi, nesitikėjo, kad viskas bus taip ryšku ir prabangu."

Paklausta, į kurį parduotuvės skyrių ji nuvestų princą, panelė Crawford sakė: „ponių skyrių, kad jis galėtų nupirkti karalienei gražią skrybėlę, pirštines ar kašmyro“.

2020 02 04 21:10
Spausdinti