pirmadienis, gegužės 10 d.
Princas Charlesas galimai „atsikratys“ princo Harry ir M. Markle atnaujindamas karališkąją šeimą
Alfa.lt
SCANPIX

Princas Charlesas galimai „atsikratys“ savo sūnaus princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle karališkojoje šeimoje, kai norės supaprastinti monarchiją ir sutaupyti pinigų, skelbia Daily Star.

Atnaujinta karališkoji šeima bus mažesnis, bet tvirtesnis vienetas, kuriame bus vyresnieji karališkosios šeimos nariai.

Karališkosios šeimos biografė Angela Levin tiki, kad būsimas karalius nori „sumažinti monarchiją“, kad ji būtų efektyvesnė šiuolaikiniame pasaulyje.

A. Levin mano, kad tai yra puiki proga nuo šeimos atskirti Sasekso kunigaikštį ir kunigaikštienę.

Naujasis karališkosios šeimos vienetas galėtų būti sudarytas iš Charleso, Camillos, Williamo, Kembridžo kunigaikštienės, princų Džordžo ir Luiso bei princesės Šarlotės, skelbia MailOnline.

Kiti šeimos nariai būtų skatinami finansiškai išsilaikyti patys.

„Princas Charlesas ilgą laiką norėjo sumažinti monarchiją, kad sumažintų išlaidų ir kad likę žmonės būtų verti pinigų, kuriuos gauna iš mokesčių mokėtojų.

Aš įsivaizduoju, kad taip galėtų būti, kai nuo šeimos bus atskirti Harry ir Meghan. 

Manau, kad yra asmenų, kuriuos karalienė Elžbieta II norėjo laikyti kartu dėl sentimentalių priežasčių, taip pat dėl savo amžiaus ji nenori kažko keisti, tai yra suprantama. Bet princas Charlesas nori pokyčių ir jis tai padarys“, – sakė A. Levin.

Santykiai tarp Sasekso kunigaikščių ir karališkosios šeimos suprastėjo po princo Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey.

2021 04 26 20:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt