penktadienis, birželio 5 d.
Princas Charlesas „planuoja palikti karališkosios šeimos titulą tik Williamui, Harry ir jų žmonoms bei vaikams, kai jis taps karaliumi“
tiesa.com
facebook nuotrauka

Po Princo Andrew skandalo Jeremy Corbynas teigia, kad karališkoji šeima yra „per didelė“.

Princas Charlesas ketina palikti karališkosios šeimos titulą tik sau, Williamui, Harry, jų žmonoms ir vaikams, kai jis taps karaliumi.

Tokius sprendimus Princas priėmė po savo brolio Andrew ir Jeffrey Epsteino skandalo. Sosto įpėdinis jau seniai praneša, kad nori „liekninti” karališkąją šeimą ir manoma, kad Andrew skandalas sutvirtino jo planus, praneša „The Daily Star“.

Velso princas praėjusią savaitę susitiko su savo tėvu princu Philipu Sandringhame, kur, kaip manoma, pora aptarė karalienės „pasitraukimą“ per artimiausius 18 mėnesių.

Charlesas perims šeimos reikalus ir kasdienį verslą iš savo 93 metų motinos, dabartinės JK monarchės Karalienės Elžbietos.

Manoma, kad Charlesas reikalauja, kad Andrew apsilankytų Sandringhame, ir aptartų, kaip žengti tolyn nuo kontraversijų, supančių jį ir Jeffrey Epsteiną.  Sosto įpėdinis nori nuoširdaus pokalbio su savo jaunesniuoju broliu (59 m.), apie jo sąsajas su nuteistu JAV pedofilu.


Andrew kadaise linksmino Epšteiną tame pačiame karališkajame dvare.

Virginija Roberts, kuriai dabar 36 metai, tvirtina, kad ji ir Andrew turėjo lytinių santykių tris kartus po to, kai ją jam pristatė buvusi Epsteino draugė Ghislaine Maxwell.

Princas Andrew neigia bet kokius nusižengimus ir pažadėjo padėti JAV valdžios institucijoms tiriant Epšteiną ir jo dvarą.

2019 12 01 22:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt