šeštadienis, balandžio 10 d.
Princas Charlesas pripažino, kad santykiai karališkojoje šeimoje yra sudėtingi: jaučiuosi nepaprastai nusivylęs
Alfa.lt

Princas Charlesas jaučiasi „nepaprastai nusivylęs“ dėl princo Harry ir Meghan Markle tvirtinimų apie rasizmą karališkojoje šeimoje, skelbia The Sun.

Garsiajame Oprah interviu pora atskleidė, kad karališkojoje šeimoje vyko pokalbis apie būsimo sūnaus Archie odos spalvą. Harry ir Meghan atsisakė atskleisti, kuris šeimos narys inicijavo šį pokalbį, tačiau vėliau buvo paaiškinta, kad tai nebuvo karalienė ar princas Philipas.

Bakingamo rūmai pradėjo tyrimą dėl šių tvirtinimų, bet teigė, kad „prisiminimai gali skirtis“.

Portalas People paskelbė, kad princas Charlesas „jaučiasi nepaprastai nusivylęs“ dėl poros tvirtinimų interviu metu.

Karališkajai šeimai artimas šaltinis sakė: „Princas tiki įvairove ir jo veiksmai tai parodo. Jis buvo pirmasis, norintis išryškinti „Windrush“ kartą ir jų indėlį į Britanijos visuomenę.

Jis sunkiai dirbo dėl musulmonų bendruomenės. Iš visų karališkosios šeimos narių jis į tvirtinimus sureagavo rimčiausiai.“ 

Šaltinis taip pat atskleidė, kad Charleso ir Williamo bei Harry santykiai buvo „sudėtingi“ ir jie niekada nebuvo „tiesmuki“ tėvo ir sūnaus santykiai.

„Oprah“ pokalbio nuosmukis vis dar vyksta po to, kai Meghan ir Harry pareiškė daugybę pretenzijų apie savo, kaip karališkųjų atstovų, gyvenimą.

Meghan sakė, kad Kate Middleton ją pravirkdė, kai įvyko konfliktas dėl suknelių prieš Meghan ir Harry vestuves, o Harry teigė, kad Williamas ir Charlesas yra „įstrigę“ savo karališkosiomis pareigomis.

Princai mažai kalbėjo tarpusavyje po to, kai Meghan ir Harry prieš metus nusprendė atsiskirti nuo karališkosios šeimos ir atsisakyti pareigų. 

2021 03 19 19:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt